G2020 sistemde yavaşlık

Brooxing

Femtopat
Bu konuyu buraya yazmayacaktım fakat artık aşırı derecede sinir oldum. Ağlayacağım sinirden. Bakın arkada şu an Minecraft ve Edge açık. Edge'de 3 sayfa falan açık. Mesela şu an sol altta Windows simgesi var ya ona tıklayınca menü açılıyor ya. Ona tıklıyorum 6-7 saniyede açılıyor. Sonra mesela ana ekrana gitsem sağ klik yapıp yenile falan yapıyoruz ya sağ klik yapıyorum. 5-6 saniyeye açılıyor o menü. Sonra ne bileyim PC sabah açılırken direkt basıyorum, açma tuşuna lavaboya gidiyorum elimi yüzümü yıkayıp geliyorum hala ekranda hoş geldiniz yazıyor. Sonra kapatınca kapatmaya basıyorum. Lavaboya gidiyorum geliyorum. Monitör siyah ancak kasa hala çalışıyor. Fan seslerini duyuyorum 1-2 dk sonra kapanıyor falan. PC Windows 10 64 Bit, 4 GB RAM, GT 630, işlemci galiba Intel(r) Pentium(r) CPU G2020 2.90 GHz mesela 1-2 ay önce arkadaşımın evine gittim bakın harddiskti onda da. PC 10 saniyeye falan açıldı. Her şey çok hızlıydı ve Windows 10'du ve boş da değildi. 3-4 oyun vardı, bende mesela HDD 500 GB, içindeki oyunlar CS:GO, GTA 5, ETS 2, Valorant, Brawlhalla, Minecraft, GTA San Andreas ve Mafia 2 ve açıkcası oyunlarda GTA 5'de bile donma yaşamıyorum yani fakat mesela bir GTA 5'deyken Alt Tab yapayım PC var ya 10 dk falan kendine gelemez. Yani öyle söyleyeyim,

1611172419028.png

Bu da health sekmesi HD Tune'da, error scan da yaptım quick scande hepsi yeşildi şimdi normal scan yapıyorum ama çok geç oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı