G213 siparişini iptal etmeli miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
21
Biraz daha fazla araştırdığımda 1 yılın sonunda tuşları doğru dürüst basmayan, silinen, eski tuş hissiyatının kaybolması gibi sorunlar yaşayanlar görünce biraz tırstım. Eski klavye son derece dandik olmasına rağmen 11 yıl boyunca hiç böyle sorunlar yaşatmadan beni götürdü. Sizce iptal edip başka ürün alayım mı? Başka ürün olarak GXT 890 var ama marka Trust olduğu için güvenmiyorum onun dışında da başka bir ürün yok maalesef. Bugün sonuna kadar zamanım var iptal için, 300 lira verdim.

Hocam Trust'a güvenmelisiniz. Ben 27 Ekim 2019 tarihinden beri 20 TL'ye Trust kablosuz mouse almıştım. Bugüne kadar sürekli kullandım, hala taş gibi. Tabi çok fazla zaman geçmedi ama Trust iyi bir marka.

Hocam Trust'a güvenmelisiniz. Ben 27 Ekim 2019 tarihinden beri 20 TL'ye Trust kablosuz mouse almıştım. Bugüne kadar sürekli kullandım, hala taş gibi. Tabi çok fazla zaman geçmedi ama Trust iyi bir marka.

Başka üründen çok sözü geçen ürünü kullananların görüşleri daha önemli. Neredeyse ömürlük bir ürün arıyorum dayanıklılık çok önemli.

Ben G213 kullanıyorum hissiyat olarak güzel bir klavye uzun kullanımda da üzeceğini sanmam.
Ancak ömürlük arıyorsan biraz daha üst modellere bakmanı tavsiye ederim

1 yıl oldu şu anlık hiç sıkıntı yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam İngilizce Q kullanırım diyorsanız Lenovo K500 alın. Hem mekanik, hem bilek dayama var hem de multimedya tuşları var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam teknoloji şans işi. Bence klavye oldukça güzel, bilek desteği, sıvı geçirmemezlik, membran olmasına rağmen tuş basımı aşırı güzel, güzel bir yazılımı var. İptal etmeyin, eğer klavyeyi nazik kullanırsanız bayağı gider diye düşünüyorum.

Hocam teknoloji şans işi. Bence klavye oldukça güzel, bilek desteği, sıvı geçirmemezlik, membran olmasına rağmen tuş basımı aşırı güzel, güzel bir yazılımı var. İptal etmeyin, eğer klavyeyi nazik kullanırsanız bayağı gider diye düşünüyorum.
Ben de bu şekilde düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı