G213 vs JD 612

kingstar062

Hectopat
Yakın zamanda bir kalvye almak istiyorum ama mekanik ve mekanik hisli arasında kaldım. JD hem daha ucuz hem de mekanik(Kailh switch) olması beni cezbediyor sizce hangisini almalıyım ?
Bu arada RGB olması benim için önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önce Apex M400 aldım. kesinlikle 270 lira gibi bir fiyata satılırken JD yada membran klavye önermem. Ben de almadan önce G213 almayı planlıyordum aldıktan sonra iyi ki M400 almışım dedim.

Onların hepsi göz boyama, tuzak. Dandik switchleri koyup, 5 dolarlık RGB LED ile insanları kandırıyorlar. Cherry MX, Romer G switch kullansan yüzüne bakmazsın bu klavyelerin. Yani mekanik hissi alamayacağın klavyeye o kadar para dökme. Çin'de merdiven altı üretilip marka basılan klavyeler bunlar.

Sana CM'nin özel olarak kendi ürettiği mekanik hisli switchlere sahip, bu bütçede en başarı olan klavyeyi önerdim. O modeli katlar. Tercih senin.

Onların hepsi göz boyama, tuzak. Dandik switchleri koyup, 5 dolarlık RGB LED ile insanları kandırıyorlar. Cherry MX, Romer G switch kullansan yüzüne bakmazsın bu klavyelerin. Yani mekanik hissi alamayacağın klavyeye o kadar para dökme. Çin'de merdiven altı üretilip marka basılan klavyeler bunlar.

Sana CM'nin özel olarak kendi ürettiği mekanik hisli switchlere sahip, bu bütçede en başarı olan klavyeyi önerdim. O modeli katlar. Tercih senin.

razerin bu switchi kullandığını duydum ondan iyi gibi geldi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı