G27 almadan önce nelere dikkat etmeli?

fatihterim

Decipat
Dostlar 1000 liraya anlaştım, pazartesi fotoğraf ve videolarını yollayacak. Beğenirsem denemeye gideceğim, direksiyonu test ederken nelere dikkat etmeliyim? Daha önce hiç 2. el bulaşmadığım için ilk defa deneyimleyeceğim. Hiçbir şeyde problem yok dedi satıcı.

Dostlar 1000 liraya anlaştım, pazartesi fotoğraf ve videolarını yollayacak. Beğenirsem denemeye gideceğim, direksiyonu test ederken nelere dikkat etmeliyim? Daha önce hiç 2. el bulaşmadığım için ilk defa deneyimleyeceğim. Hiçbir şeyde problem yok dedi satıcı.
Siz bu kafayla zaten bir şey alıp satmaya kalkmayın. Dün anlaştık, bugün başka bir şey için kargoya gitmişken ürünün gönderimi için adresinizi istedim, ki daha parayı göndermediğiniz halde güvenerek kargoya verecektim fakat cevap vermek bir yana silip engellemişsiniz. Dün sadece gönderip yapmadan yeniden denemek için 2-2,5 saat uğraşıp sistem kurdum herhangi bir aksaklık olmasın diye. Alırsınız almazsınız saygı duyarım ama en azından bunu belirtirseniz karşınızdaki insan da ona göre hareket eder.

Kendi tercihleriniz tabi ki ayrı ona bir şey diyemem fakat bu şekilde davranarak insanların birbirine olan güvenini de sarsmış olursunuz.

Siz bu kafayla zaten bir şey alıp satmaya kalkmayın. Dün anlaştık, bugün başka bir şey için kargoya gitmişken ürünün gönderimi için adresinizi istedim, ki daha parayı göndermediğiniz halde güvenerek kargoya verecektim fakat cevap vermek bir yana silip engellemişsiniz. Dün sadece gönderip yapmadan yeniden denemek için 2-2,5 saat uğraşıp sistem kurdum herhangi bir aksaklık olmasın diye. Alırsınız almazsınız saygı duyarım ama en azından bunu belirtirseniz karşınızdaki insan da ona göre hareket eder.

Kendi tercihleriniz tabi ki ayrı ona bir şey diyemem fakat bu şekilde davranarak insanların birbirine olan güvenini de sarsmış olursunuz.
Neyden bahsediyorsunuz anlamadım ama, konu neydi ? Ne için anlaşmışız ?
Sizde kesinlikle açıklama bekliyorum.

Son düzenleme:
Neyden bahsediyorsunuz anlamadım ama, konu neydi ? Ne için anlaşmışız ?
G29 ile ilgili "pedal dahil mi" gibi bir sorunun farklı iki kişi tarafından 20 dakika içinde sorulacağına inanmadığım için siz olduğunuzu tahmin ediyorum. Yapmayın lütfen kırıcı olmak istemiyorum. Söylemek istediğim şey benim zaten güvenimi kaybettiniz ama başkalarına da bu şekilde davranırsanız insanlar birbirine güvenmez artık.

Şöyle bir durum var %1 ihtimal olsa da siz veya arkadaşınız değilse bu kişi ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM ve size de kargo ile alışveriş yapacak insanlara da örnek, öğüt vs. artık ne derseniz olması adına karşılıklı güven ile alakalı yorumu buraya bırakıyorum.

WhatsApp Image 2021-10-30 at 13.12.15.jpeg
2021-10-30_13-09-41.png

Ben o kişi değilim hocam, o kişiyle kesinlikle alakam yoktur. Ben o soruyu da fiyatının emsallerine göre az olması nedeniyle sordum. Halihazırda resimdeki arkadaşla da anlaşmış bulunmaktayım. Balıkesir'de yaşıyorum. Xeon işlemci ile ilgili şu ana kadar hiçbir de münasebetim olmadı. Yolunuz Balıkesir Adliyesine düşerse buyurun, çayımızı için. Benim bu kişiyle hiçbir alakam yoktur.

Ekran Görüntüsü (13).png

Ben o kişi değilim hocam, o kişiyle kesinlikle alakam yoktur. Ben o soruyu da fiyatının emsallerine göre az olması nedeniyle sordum. Halihazırda resimdeki arkadaşla da anlaşmış bulunmaktayım. Balıkesir'de yaşıyorum. Xeon işlemci ile ilgili şu ana kadar hiçbir de münasebetim olmadı. Yolunuz Balıkesir Adliyesine düşerse buyurun, çayımızı için. Benim bu kişiyle hiçbir alakam yoktur.

Eki Görüntüle 1202192
Buradaki görüşme dışında @fatihterim ile özelden de görüştük kendisi olmadığını belirtti bahsettiğim %1 ihtimal gerçekleştiği için daha önce de dediğim gibi özür dilerim tabi ki.

İşte yukarıda bahsettiğim konuşmadaki arkadaşın güven sarsan hareketinden dolayı belki ben de güvensizlik yaşadım. Maalesef bu insanlar forumda, içimizde. Kimsenin bu kişilerle karşılaşmadan güzel alışverişler yapmasını temenni ederim.

G29 sahibiyim, Tam olarak G27 ile kıyaslayamam belki ama sorunları kıyaslayabileceğimi düşünüyorum. Tuşlarına ve dönme mekanizmasına dikkat edebilirsiniz. Pedalların da sertliğini ve yumuşaklığını kontrol edin.

Eki Görüntüle 1202192
Konuyla bağımsız ama Balıkesir Adliyesinde mi çalışıyorsunuz?

G29 sahibiyim, Tam olarak G27 ile kıyaslayamam belki ama sorunları kıyaslayabileceğimi düşünüyorum. Tuşlarına ve dönme mekanizmasına dikkat edebilirsiniz. Pedalların da sertliğini ve yumuşaklığını kontrol edin.

Hocam arkadaşla anlaştık, sizce ürünler çok yıpranmış mı ?
İş için gidiyorum hocam, tam değil. Mahkemede mi çalışıyorsunuz ?

Hocam sanırım biraz eski ama güzel yani. Bir bezle silinse güzel olur sanki.

İş için gidiyorum hocam, tam değil. Mahkemede mi çalışıyorsunuz ?
Ben değil ama abim Santralde çalışıyor. Ayrıca Balıkesir'de yaşıyorum. Sizle Ets oynamak isterim. Balıkesirde olan birini görmek mutlu ediyor.

Geri
Yukarı