G2724D monitör iade edilmeli mi?

adam john

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba efenim. G2724D'yi aldım. Ölü piksel yok, ghosting bence yok, ışık sızması da yok fakat monitörün kenarında bir çizik ve bir eğiklik var iade etsem mi bilemedim... Bir danışmak istedim.
Özellikle size danışmak istedim. Normalde konuyu açmayacaktım fakat rahat edemedim hocam. @Saint Lucia

Dosya Ekleri

• image1.jpeg
    image1.jpeg
    43,8 KB · Görüntüleme: 30
  • image0 (1).jpeg
    image0 (1).jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 32
Merhaba efenim. G2724D'yi aldım. Ölü piksel yok, ghosting bence yok, ışık sızması da yok fakat monitörün kenarında bir çizik ve bir eğiklik var iade etsem mi bilemedim... Bir danışmak istedim.
Özellikle size danışmak istedim. Normalde konuyu açmayacaktım fakat rahat edemedim hocam. @Saint Lucia
Kullanıma bir engeli yoksa bence gerek yok.

Bir Monster servisi laptopumda ölü piksel olduğunda şunu söylemişti: "Kullanıma engel yok".
Ne dediğimi anlamışsınızdır :D. Boş verin gitsin yani. Keyfine bakın.

Kullanıma bir engeli yoksa bence gerek yok.

Ben de aynı düşüncedeyimde ileride garanti konusunda sorun çıkarmazlar sanırım

Bir Monster servisi laptopumda ölü piksel olduğunda şunu söylemişti: "Kullanıma engel yok".
Ne dediğimi anlamışsınızdır :D. Boş verin gitsin yani. Keyfine bakın.

Garanti de sorun çıkarır mı şüphesi düşündürüyor sadece

Yeni konular

Geri
Yukarı