G29 alınmalı mı?

Aliwrz

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 2060-İ510400f
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu aralar direksiyon setlerine heveslendim, araştırdığımda G29 giriş seviyesi için iyi olduğu söyleniyordu. Sonra birkaç video daha izledim bazılarında Force feedback ayarını açınca çok fazla ses çıkardığını ve ayarı kapattığınız zaman da pek eğlenceli olmadığını söyleyenler var. Bu sorun G29 kronik bir sorun mu yoksa denk geldiği için mi öyle. Açıkçası hâlâ tam karar veremedim alıp almamak konusunda.

Hocam detaylı bilgim yok fakat G29'un iyi ve kaliteli olduğunu biliyorum ve çoğu yayıncı veya oyuncuda genelde G29 görüyorum muhtenelen tercih etmelerinin bir sebebi vardır yine de detaylı araştırma yapılmalı.

Oyuncak gibi bir şey.Alacaksan yarı-tam profesyonel olan T150 RS Pro bak.

Hocam detaylı bilgim yok fakat G29'un iyi ve kaliteli olduğunu biliyorum ve çoğu yayıncı veya oyuncuda genelde G29 görüyorum muhtenelen tercih etmelerinin bir sebebi vardır yine de detaylı araştırma yapılmalı.
Bende öyle düşünüyordum ama sonra izlediğim videolarda dişli sistem olduğu için iyi olmadığını söyleyenler felan olunca karar veremedim.

Bütçe az olduğu için bir şey diyemeyeceğim. 2. elden temiz cihazlara da bakabilirsiniz.

Bende öyle düşünüyordum ama sonra izlediğim videolarda dişli sistem olduğu için iyi olmadığını söyleyenler felan olunca karar veremedim.
Hocam G29 zaten öyle çok iyi değil. Genel kullanan fazla olması gibi bir artısı var.

Geri
Yukarı