G29'u satın aldığım yer değişim yapmak yerine tamir etmek istiyorlar

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
G29 ürünüm var sol kelepçesinde sıkıntı var bunu Logitech Support ile konustum aldığınız yer değişim yapsın dediler fakat aldığım yerle konusunca bunlar ithalatçı garantili dedi ve tamir edilecek dedi garantili ürünün içini açıp tamir etmek istiyorlar aldığım yer ise flytechnology ne yapmam gerekiyor başına gelen var mı böyle bir olay?

Son düzenleyen: Moderatör:
Global'e yaz tekrardan değişim yapmıyorlar diye yenisini yollayabilirler. Logitech'in servisi kalitelidir.

Servise yazacağım bu nasıl sorumsuzluk garantili ürünü tamir edip garanti dışı bırakmak istiyorlar sonra da ithalatçı garantili lafının arkasına saklanıyorlar bunlara bu ürünü tamir ettirmem sonu mahkemeye kadar gider.

Servise yazacağım bu nasıl sorumsuzluk garantili ürünü tamir edip garanti dışı bırakmak istiyorlar sonra da ithalatçı garantili lafının arkasına saklanıyorlar bunlara bu ürünü tamir ettirmem sonu mahkemeye kadar gider.
Garantili ürün tamir edilince garanti dışı kalmaz hocam. Logitech değişim dediyse bunu firmaya iletin.

Logitech canlı destek ile iletişime geçip durumu izah edin. Birebir değişim yapmayabilir ama sorunu çözmek için elinden geleni yapacaktır.

Fark etmiyor ki. Hangi firma ithal ettiyse o sorumlu garantisinden. Logitech garantili değilse zaten Logitech söz sahibi değildir ürün üstünde.

Logitech global garanti veriyor ithalatçı garantili olsa Logitech garanti sunmasa Logitech Support ilgilenmezdi ki dostum empati yap daha resmi olarak garantisi olan ürünün garanti bandının yırtılıp içinin açılmasını ister misin?

Logitech canlı destek ile iletişime geçip durumu izah edin. Birebir değişim yapmayabilir ama sorunu çözmek için elinden geleni yapacaktır.

Benim isteğim tamir edilecekse bile Logitech etsin istiyorum telefonumun pilini bile gider 10 kat pahalıda olsa Apple'a tamir ettiren biriyim.

Logitech global garanti veriyor ithalatçı garantili olsa Logitech garanti sunmasa Logitech Support ilgilenmezdi ki dostum empati yap daha resmi olarak garantisi olan ürünün garanti bandının yırtılıp içinin açılmasını ister misin?
Benim isteğim tamir edilecekse bile Logitech etsin istiyorum telefonumun pilini bile gider 10 kat pahalıda olsa Apple'a tamir ettiren biriyim.
Öyleyse direkt olarak Logitech ile iletişime geçip ürünü onlara gönder. Satıcı ile muhatap olma hiç.

Logitech'in TR içinde tamir yapacak bir birimi yok. Vatan bilgisayardan dahi alsanız yapılacak işlem aynı. Bu firmaların garanti anlayışı; "Garantisi benim abi, bir durum olursa hallederiz" şeklindedir.

Geri
Yukarı