G3 vs Z2

TeknoManyak

Hectopat
Daha fazla  
Ben Z2 istiyorum. Ama G3 de çok güzel duruyor. Fakat G3'ün ısınma, batarya ve donma/kasma sorunlarının olduğunu söyleyen bir çok kullanıcı var. Arkadaşım da G3 var. O bu sorunların hiçbirinin olmadığını söylüyor. Ama yine de içim rahat değil. Sizce hangisini almalıyım. Telefonda pek olmasa da oyun oynarım. Video ve dizi izlerim. Kullanım amaçlarım bunlar. Ayrıca @Recep Baltaş ve @Ali Güngör abilerim de cevaplarsa içim çok rahatlar ve rahatlıkla karar verebilirim.

G3'te 2K ekran olduğu için batarya performansı daha düşük. Z2'yi babama hediye olarak aldım gerçekten kaliteli ve kullanışlı telefon. Şarj süresi gayet iyi, performansı gayet iyi, yazılım desteği gayet iyi. G3 hakkında pek bilgim yok ama batarya performansı olarak iyi olmadığını biliyorum.

G3 de kronik sorunlar var (çatlama vb) ayrıca üstteki arkadaşın söylediği gibi 2K ekran yüzünden bataryayı su gibi içiyor.Z1 ile kıyaslanabilir G3 ama z2 ile asla :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı