LG G3 vs Z2

Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben yeni telefon alacagım lg g3 ve z2 arasında kalmıştım youtubedeki incelemeyi de izledim fakat telefonculara sonrdugumda lg g3 e android 5.0 güncellemesi geldikten sonra 3 gb lık ram in büyük bi kısmını telefonun kendi programları alıyor dediler ve bi süre sonra sıkıntı yaşayabilirsin vs şeyler söylediler bu ne kadar doğrudur acaba bi bilginiz var mı ?

z2'de güzel g3'de ama bence z2 almalısınız "bence" arayüzü daha düzgün ve akıcı ayrıca kamera konusunda daha iyi malzeme kalitesinde g3'e oranla daha iyi.

Uzun zaman sonra bu yazın en fırtınalı konusunu açmışsın hocam. :) Bu konu uzun uzun tartışıldı bence sen telefonda neler isyediğini olmazsa olmaz dediklerini belirt bizde sana şu telefonu al diyelim.

z2'nin albenisi yok. Ben de g3 , z2 baktım da g3 daha şık. Özellikleri arasında uçurum fark olmadığı için z2 alıp da bu ne biçim telefon demek istemezdim. Kötü duruyor.

Sony laf anlamaz bende bir ara sony ile LG arasında gidip geliyordum , şu telefonun üst ve altındaki gereksiz boşlukları kaldırmadılar yeter artık dedim hep aynı tasarım hep aynı hata konuya gelirsek kamera hariç g3 daha iyidir birde g3 te çift flaş ve lazer odaklama var g3 ün tek eksisi quadhd ekranı ve z2 den az şarjı gidecektir tabi z2 den çok ısıncagını sanmıyorum.

Cevaplarınız için teşekkürler bende uzun zamandır araştırıyorum ve zaten aralarında çok ta büyük bi fark yok ilk önce fikrim G3 dü zaten ama yeni güncelleme ile hafıza sıkıntıları filan olabilir diyince kafam karıştı :)bu gidişle z2 alacagım galiba ihtimalleri pek sevmiyorum da :LOL::LOL:

Onu önceden de belittigim gibi izledim aralarında zaten ahım şahım bi fark yok neredeyse aynı benim aklıma takılan soru şu g3 e yeni güncelleme geldikten sonra hafıza sorunu yaşayabilirsin dediler bu ne kadar doğru

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı