G300s kablosuna ek yaparken bakır telin boşta kalması sorun olur mu?

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
2.el bir G300s aldım. Kablosu kısaydı bayağı evde ucu kırık bir A101'den aldığım şarj kablosu vardı, 2 ucunu kesip araya ek yaptım ama G300s de 4 renk kablo + 1 bakır tel vardı. Şarj kablosunu sadece 4 renk kablo vardı. O bakır telin olmaması bağlanamaması bir sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu farenin kablosuna ek yapmıştım ve sadece 4 tane kabloyu bağlayıp kullanabilmiştim.

Kablosu yaklaşık 80 90cm falandı belki daha kısa bir denemek için araya ek yaptım çalıştı ama uzun kullanım sonrası bir sorun yaratırdı diye sormak istedim çünkü boşa koyulmamistir o bakır teller bir işe yarıyordur illa.

Kablosu yaklaşık 80 90cm falandı belki daha kısa bir denemek için araya ek yaptım çalıştı ama uzun kullanım sonrası bir sorun yaratırdı diye sormak istedim çünkü boşa koyulmamistir o bakır teller bir işe yarıyordur illa.
Yani ben ek yaptıktan sonra uzun bir süre kullandım ve bir sorun yaşamadım. Sonra switchlerinin yayları eskidiği için yenisini aldım.

Yani ben ek yaptıktan sonra uzun bir süre kullandım ve bir sorun yaşamadım. Sonra Switch'lerinin yayları eskidiği için yenisini aldım.

Vallahi bunun Switch'leri bitik ama ben buna Switch alıp takacağım. 0 G300s çok pahalı olduğu için 2. el ucuza bulup tamir edip kullanmayi düşünüyorum daha mantıklı geliyor.

Vallahi bunun Switch'leri bitik ama ben buna Switch alıp takacağım. 0 G300s çok pahalı olduğu için 2. el ucuza bulup tamir edip kullanmayi düşünüyorum daha mantıklı geliyor.
Yuh be kardeşim 1000TL ne. Ne kadar pahalılanmış. 1-1.5 sene önce 200TL'ye almıştım. Tabi elinizden geliyorsa switch değişimi daha makbul olacaktır. Ben 4 ayrı G300s kullandım ilk ikisinde kablo mouseun dibinden kırıldı. Dipten kırıldığı için ek yapamamıştım. 3.'de kablo ortalardan kırılmıştı ve ekli kullanmıştım. Sonrasında switchler basmamaya başladı, fiyatı uygun olunca 200TL'ye yenisini almıştım. Şu an 4. yü kullanıyorum. Ölene kadar kullanacağım mousedur kendisi.

Yuh be kardeşim 1000TL ne. Ne kadar pahalılanmış. 1-1.5 sene önce 200TL'ye almıştım. Tabii elinizden geliyorsa Switch değişimi daha makbul olacaktır. Ben 4 ayrı G300s kullandım ilk ikisinde kablo farenin dibinden kırıldı. Dipten kırıldığı için ek yapamamıştım. 3.'de kablo ortalardan kırılmıştı ve ekli kullanmıştım. Sonrasında Switch'ler basmamaya başladı, fiyatı uygun olunca 200TL'ye yenisini almıştım. Şu an 4. yü kullanıyorum. Ölene kadar kullanacağım mousedur kendisi.

Hocam aslında fareyi açıp köküne gene bireyler yapılabilirdi belki farenin sensörü falan bayağı eski peek iyide değil ama ben Minecraft için kullanıyorum genel olarak zaten.

Hocam aslında fareyi açıp köküne gene bireyler yapılabilirdi belki farenin sensörü falan bayağı eski peek iyide değil ama ben Minecraft için kullanıyorum genel olarak zaten.
Evet belki switche falan kontak sprey sıkılıp eski sağlığına kavuşturulabilinir. Bi' açıp bakmak lazım.

Geri
Yukarı