G300S takılma sorunu

ferhatinx

Hectopat
Mouse ister masaüstünde ister oyunda olsun sürekli çıkartıp takılıyor gibi oluyor. Biraz araştırmanın sonucunda fikrimce dahili belleğe geçtiğini anladım. Dahili belleği işaretleyip kullanınca yine aynı sorun oluyor. (Masaüstünde de oyunda da oluyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse ister masaüstünde ister oyunda olsun sürekli çıkartıp takılıyor gibi oluyor. Biraz araştırmanın sonucunda fikrimce dahili belleğe geçtiğini anladım. Dahili belleği işaretleyip kullanınca yine aynı sorun oluyor. (Masaüstünde de oyunda da oluyor)
Uygulamasını default ayarlara alın öyle deneyin.

O Mouse'nin aynısından bende de vardı. Çabuk bozuldu 2-3 ay dayandı. 30 TL'ye aldığım Trust marka mouse ondan iyi yani :(

Son düzenleyen: Moderatör:

[ÇÖZÜLDÜ]
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video çözüm olmuştur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı