G305 fare düzgün çalışmıyor

Garantiye gönderin. Donanımsal bir sorun muhtemelen.

Ürün yeni değil fakat denerim.

Mouse pad kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız modeli nedir?

Xrades'in bir mousepadini kullanıyorum fakat 2 yıldır hiç sorun yaşanmadı ve ondan yaşandığını sanmıyorum.
Ürünün pilini değiştirdim bu önceden de olmuştu pili değiştirince düzelmişti ancak bu sefer bir şey değişmedi.

Ürün yeni değil fakat denerim.

Xrades'in bir mousepadini kullanıyorum fakat 2 yıldır hiç sorun yaşanmadı ve ondan yaşandığını sanmıyorum.
Ürünün pilini değiştirdim bu önceden de olmuştu pili değiştirince düzelmişti ancak bu sefer bir şey değişmedi.
Belki denemişsinizdir fakat o düzelten pilin yenisini alıp deneyin.

1. Aygıt Yöneticisini açın.
  2. İnsan Arabirim Cihazları altında "Logitech Virtual G-Hub Mouse." silin.
  3. Mouse'un USB'sini çıkarın cihazınızdan.
  4. Cihazınızı yeniden başlatın.
  5. USB'yi tekrar takın.

Belki denemişsinizdir fakat o düzelten pilin yenisini alıp deneyin.

1. Aygıt Yöneticisi'ni açın.
  2. İnsan arabirim cihazları altında "Logitech Virtual G HUB mouse." silin.
  3. Farenin USB'sini çıkarın cihazınızdan.
  4. Cihazınızı yeniden başlatın.
  5. USB'yi tekrar takın.

Hocam pil Duracell'in önceki de oydu yeni taktığım da. Sanırım pil yuvasında bir sıkıntı var çünkü pil yuvada oynuyor.

Hocam pil Duracell'in önceki de oydu yeni taktığım da. Sanırım pil yuvasında bir sıkıntı var çünkü pil yuvada oynuyor.
Biraz araştırdım sadece geçici olarak düzeltilebiliyormuş. Bence yeni mouse almanızın vakti gelmiş, şu yazıyı gördüm redditte.

(google çeviri)

pil bölmesi yanlış yapılmış. arkadaki yay, birkaç ay/yıllık kullanımdan sonra çok aşağı itilme eğilimindedir, geçici bir düzeltme pili çıkarmak ve yayı elle biraz yukarı çekmeye çalışın.

ama sonunda bunu tekrar yapmaya başlayacak. Sorunu kaydetmenizi ve tercih ettikleri web sitelerinden birine yüklemenizi sağlayacak bir değiştirme için logitech ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Onlara bir kanıt videosu gönderdim ve aylar önce G-hub açıkken tam pili gösteriyor ve ürünlerinden herhangi biriyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınız ilk kopyala yapıştır jargonundan sonra hiçbir zaman yanıt vermediler. benim tavsiyem (eğer hala bu fareyi kullanıyorsanız) onlarla iletişim kurmak ve daha iyi bir şansınız olup olmadığını görmek. sadece onlardan kablolu fare satın almakla kalmaz veya onlardan bir daha satın almazsanız.

Geri
Yukarı