G31M-ES2L ile GT 730 uyumu

Hocam ikinci el dışında bulabilme ihtimalim var mı?

Hocam r7 240 kartlarda genellikle Turbox oluyor. Turboxuda biliyorsunuz yani. Ben başka bulamadım.
750 Ti'ı sadece Turbox gibi markalarda bulabilirsiniz ve çok pahalı performansına göre. GT 1030 ise fiyatını hak etmiyor. Sıfır şart anladığım kadarıyla. İkinci ele ikna edin ailenizi.

750 Ti'ı sadece Turbox gibi markalarda bulabilirsiniz ve çok pahalı performansına göre. GT 1030 ise fiyatını hak etmiyor. Sıfır şart anladığım kadarıyla. İkinci ele ikna edin ailenizi.
Hocam yeni açtığım konuya bakar mısınız.

Hocam peki ASUS Phoenix Rx550 2gb Gddr5 Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu kart güç kaynağıma sorun çıkarır mı?
1677761391168.png

@550519

Son düzenleme:
Hocam çıkarma olasılığı var çünkü bu tür Everest PSU'lar bomba. Patlar yani. Kalitesiz. Ama RX 550 için yeter diye düşünüyorum ama bir an önce değiştirin o güç kaynağını.
Hocam MSI DDR4 64Bit GT1030 2GB var. Ona ne dersiniz.

GT 1030'un DDR4 modellerine bakmayın hocam kötüler, GDDR5 modellerine bakın, PSU yeterli olur. Ama yine de dediğim gibi, bir an önce değiştirin o güç kaynağını.
Hocam konudan bağımsız ama hepsiburada ya da trendyolda Steamdeki gibi bir kısmını trendyol cüzdan bir kısmını karttan ödeme seçeneği var mı?

ayrıca ;

ASUS Nvidia Geforce GT 1030 2GB 64Bit GDDR5 GT1030-SL-2G-BRK Ekran Kartı - Trendyol
hangisi daha iyi olur sizce? İlki daha iyi gibi gözüküyor.

Hocam konudan bağımsız ama hepsiburada ya da trendyolda Steamdeki gibi bir kısmını trendyol cüzdan bir kısmını karttan ödeme seçeneği var mı?
Evet, var hocam.

ayrıca ;

ASUS Nvidia Geforce GT 1030 2GB 64Bit GDDR5 GT1030-SL-2G-BRK Ekran Kartı - Trendyol
hangisi daha iyi olur sizce? İlki daha iyi gibi gözüküyor.
Phoenix olanı hocam.

Asıl ben teşekkür ederim hocam, ne demek. Burada yardımcı olmak için varım.
Hocam bu arada ona değinmeyi unutmuşum ama şeyi soracaktım, benim işlemcim Q9400. Sizce darboğaz yaşanır mı ve yaşanırsa hangi miktarda olur acaba? Bana işlemci kaynaklı darboğaz olur gibi geldi ama. Ayrıca Q9400 ve GT1030 ikilisi PSU yüzünden yangın çıkarır mı evde acaba 😅

Ayrıca bu karta daha iyi bir işlemci öneriniz varsa bekliyorum. Bildiğim tek şey anakartım 775 pin. Adı yazıyor önemli bir detay varsa bakabilirsiniz çok teşekkür ederim size.

Son olarakta bu karta daha iyi bir işlemci öneriniz varsa bekliyorum. Bildiğim tek şey anakartım 775 pin. Ekstra önemli bir detay varsa başlıkta yazdığı gibi Anakartım G31M-ES2L.

Son olarakta bu karta daha iyi bir işlemci öneriniz varsa bekliyorum. Bildiğim tek şey anakartım 775 pin. Ekstra önemli bir detay varsa başlıkta yazdığı gibi Anakartım G31M-ES2L.

(Sosyal gene buga girmiş bende. Bir kere yazdığım mesajı saçma bir şekilde 3 kere falan gönderiyor kusuruma bakmayın.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı