G31M-ES2l ve GTX 750 Ti uyumu

Samet Demirci

Centipat
Yer
Artvin/Şavşat
Daha fazla  
Elimde G31M-ES2l rev 2.0 bir anakart var, piyasa düzelince düzgün bir GTX 750 Ti almak istiyorum fakat anakartın nereye bakarsam bakayım PCI-e sürümünü bulamadım. Uyumlu olur mu yoksa anakartı mı yenilemeliyim bilemedim. Sizce ne yapmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
PCI Express slotlar geriye dönük olarak uyumludur hocam.

Elimde G31M-ES2l rev 2.0 bir anakart var, piyasa düzelince düzgün bir GTX 750 Ti almak istiyorum fakat anakartın nereye bakarsam bakayım PCI-e sürümünü bulamadım. Uyumlu olur mu yoksa anakartı mı yenilemeliyim bilemedim. Sizce ne yapmalı?
Anakartlar eski olsa bile yeni ekran kartları takılabilir. Bu konuda içiniz rahat olsun ancak diğer elemanlar ekran kartıyla uyumluğuyla muhakkak önemlidir. Darboğaz, Güç kaynağının güçünün yetmemesi gibi etkenlerle karşılabilirsiniz. İşlemcinizi ve güç kaynağını belirtirseniz daha iyi olabilir.

Anakartlar eski olsa bile yeni ekran kartları takılabilir. Bu konuda içiniz rahat olsun ancak diğer elemanlar ekran kartıyla uyumluğuyla muhakkak önemlidir. Darboğaz, güç kaynağının güçünün yetmemesi gibi etkenlerle karşılabilirsiniz. İşlemcinizi ve güç kaynağını belirtirseniz daha iyi olabilir.

400W PSU'm ve Q9450 işlemcimle beraber 4 GB da DDR2 RAM'im var şu an kullandığım 1GB'lık HD 5450'den bıktığımdan fiyatların düzelmesini bekliyorum anında kurtulucam.

Yeni konular

Geri
Yukarı