G31T-M7 anakarta Ati Radeon HD5450 uyar mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz de onu diyoruz 100 liraya ekran kartı alınmaz. Paraya yazık.

Sonradan sordum sisteminin tamamını istedim. Baktım kötü dedim imkanın varsa değiştir. Yok dedi adam.

- - - Güncellendi - - -

Konuyu açarken de yenileyeceğim demiş. Buradan ben o kartın elinde olduğunu ve başka bir kartla değiştirmek istediğini anlıyorum.

- - - Güncellendi - - -

PCI-E 2.0 ile 3.0 arasında performans farkı yoktur. Olsaydı hiç kimse AMD sistem toplamazdı.

Adamın sistemi Intel. Bir fark yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gözle görülür bir fark katmaz. Bence imkanı olunca o sistemden kurtulsun.

Kartın tam performansını bilmiyorum ama gayet iyi performans veriyor benim vasat sistemimde bile zaten 1 ay sonra yeni sistem alacam o zaman kesin birşey söyleyebilirim.

Bence adam hiç bu işe girmeden para biriktirsin ve en azından bir hd 7750 falan alsın.

vanburnu, adamı sinir etmeye bire birsin! Yeterli bilgi sahibi olmadığın konuda kimse ile inatlaşma, saçmaladıkların üzerine kesinlik getirmeye çalışma.

Konu sahibi arkadaş, %30 indirim geldiğinde, çok az bir miktar daha para ekleyip HD 6570 al.
Beklenmeyen hata olu

@vanburnu Yanlış bilgiler yayma ve bu bilginin yanlış olduğu halde savunması, bilmediği yerde öğrenmesi gerektiği yerde öğrenmemesi yüzüne 5 aylık ceza almıştır.
@truva06 Forum kurallarına uygun olmayan başlık ve yazılar yazdığı için 1 günlük ceza almıştır.

Ayrıca konu kavgaya döndüğü için kapatılmıştır. Cezanız bitince konuyu tekrar açarsınız. Ya da @omy'nin önerdiği HD6570'i veya bütçeyi zorlarsanız @Furkan'ın önerdiği HD7750'yi satın alsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı