G3258 Sisteme Windows 10 vs Windows 7

Bu benim asıl hesap şifresini yeni buldum bunun bulmayınca diğerini açtım :D ama buldum şimdi bu ekran kartı uyar demi bu sisteme bu anakarta takılır

gta 5 kaç fps alırım bi yazsanız 720p ekran zaten :D siz yazın 720pde mesala high ultra gibi low gibi yazarsanız sevinirim youtuberim ben çünkü videoda çekicem merak ettim değerleri yakın zamanda ekran kartı elime geçicek bu darboğaz yapmaz diye düşünüyorum 350w ile çalışır bide heralde bu ekran kartı şimdi

@Recep Baltaş @Ali Güngör Hocam sizlerin cevaplarını bekliyorum bu işin doktoru sizsiniz
GTX 1050 modellerinde ek bir güç girişi yok zaten anakarttan direkt olarak alıyor gücünü. Ama yeni bir psu alacaksan 80+ olması senin için iyi olur. 720p' de deneyenler var youtube üzerinden izleyebilirsin.

Yazım kurallarından ceza yemek diye bir durum var mı? :eek:
Technopat sosyal kurallarını okuyun ilk başta. Technopat Sosyal Kuralları

500w 80+ bir güç kaynağı alman yeterli olur. Ayrıca ne olursa olsun en güncel işletim sistemini kullanmak daha iyidir. O yüzden Windows 10 tercih edilmelidir. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı