G3258 ve GTX 750 Ti Watch Dogs Darboğaz

canyldran.

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İşlemcim Pentium G3258 ve 4.5 GHz'de kullanıyorum GTX 750 Tş ile. Watch dogs'da GPU kullanımı 20-65 arası değişiyor ve en düşük ayarlarda bile 25 FPS falan alıyorum. Sürücülerimin hepsi güncel. Oyun da orjinal. Sebebi nedendir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içi iki çekirdeginde kullanımı %100 ve ekran kartı kullanımı dediginiz seviyelerde geziniyorsa darbogaz var demektir. Fakat G3258, GTX750Tİ ile darbogaz yapacak bir işlemci değil. Farklı oyunlarda test eder misiniz lütfen. Birde o oyunlarda ki duruma bakalım. Eger diger oyunlarda da durum devam ediyorsa işlemci yetersiz geliyor demektir. WD ciddi derece de işlemci kullanan bir oyun bu arada.

Soğutman iyi değilse ve iyi soğutma olmadan overclock yaptıysan throttling olabilir. Yoksa G3258 ile Far Cry 4 oynuyoruz darboğaz olmadan. Watch Dogs ile darboğaz yapması mümkün değil. İstersen test de ederim.

Soğutman iyi değilse ve iyi soğutma olmadan overclock yaptıysan throttling olabilir. Yoksa G3258 ile Far Cry 4 oynuyoruz darboğaz olmadan. Watch Dogs ile darboğaz yapması mümkün değil. İstersen test de ederim.

Soğutmada sıkıntı olduğu nu sanmıyorum. Cm sediom 120v kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı