G4 Beat vs Zenfone Max 16 GB

yrfann

Kilopat
Daha fazla  
En fazla 900 TL telefon alma hakkım var belki 100 tl geçebilirim. İkisini de epey adlı sitede karşılaştırdım LG temel donanımda işlemci ve ekran da bariz fark atıyor fakat Zenfone Max'ın bataryasını geri tepmek büyük aptallık olur. Hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım önerilerinize açığım.

Güncel Konu.

LG K10 vs M4 Aqua karşılaştırması yaparsak hangisini önerirsiniz ? Oyun fazla oynamam CoC oynayacağım tek. Snapchat, Instagram, FB, Messenger, Tango bunlar en çok kullanacağım uygulamalar olacak.

LG K10 vs M4 Aqua karşılaştırması yaparsak hangisini önerirsiniz ? Oyun fazla oynamam CoC oynayacağım tek. Snapchat, Instagram, FB, Messenger, Tango bunlar en çok kullanacağım uygulamalar olacak.
M4 Aqua'nın ısınma problemi Android 6.0'dan sonra çözüldü. Stamina mod ile 1.5 gün şarj rahat gider. Ben Xperia Z kullanıyorum. Geceden geceye şarja takıyorum sadece.

Aslında ekranı biraz büyük olsun kamerası beni üzmesin oyun performansı ideal olsun yeterli diyorum. Asus Zenfone 2 Laser vs M4 Aqua ( Ekrandan dolayı almayabilirim ) vs LG K10 gibi bir kıyaslama yaparsak ne dersiniz ? Son rütuşlarım bunlar. Fındığı toplayıp bitirdiğimiz gibi telefon alacağım.

Aslında ekranı biraz büyük olsun kamerası beni üzmesin oyun performansı ideal olsun yeterli diyorum. Asus Zenfone 2 Laser vs M4 Aqua ( Ekrandan dolayı almayabilirim ) vs LG K10 gibi bir kıyaslama yaparsak ne dersiniz ? Son rütuşlarım bunlar. Fındığı toplayıp bitirdiğimiz gibi telefon alacağım.
Zenfone Lazer:+Büyük ekran +3000mAh batarya 2 GB ram. LG K10:+Kavisli ekran. +büyük ekran +2300mAh batarya +2 GB kamera. M4 Aqua:+Suya dayanaklılık(Ben denedim dayanıklı su geçirmiyor. Kendi Xperia Z'mi şelalede yıkadım.) +geniş açılı ön kamera +Stamina mod +2 GB ram +Best of MWC 2015 Tom's Hardware ödülü +2400mAh batarya +5 inç ekran.

K10 u aradan çıkardım arkadaşımda arıza yapmış 20 günde. M4 Aqua'yı ekranı küçük diye istemiyorum. Sanırım Zenfone 2 Laser'de karar kılacağım.

K10 u aradan çıkardım arkadaşımda arıza yapmış 20 günde. M4 Aqua'yı ekranı küçük diye istemiyorum. Sanırım Zenfone 2 Laser'de karar kılacağım.
Arada dağlar kadar fark yok. Ayrıca telefon fazla büyük olunca tutulmuyor bence. Eğer büyük ekrandan vazgeçersen SONY XPERIA E5 SİYAH AKILLI TELEFON alabilirsin. Ama karar senin.
E5 yeni çıktığı için öneriyorum.

Ya ekranı biraz büyük olsa benim için iyi olur eski LG L80 telefonumdan zaten sıkıntılarımı farkettim büyük ekran ve hafıza benim için çok önemli. Kamerayı fazla önemsemedim ama iPhone 6 vs Asus Zen2 Laser karşılaştırmasını görünce etkiledi beni.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı