G402 vs G500S

umut kara

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
G500S alsan da pişman olmazsın. G402 daha yeni daha yeni optik ve özellikleri var ama G500S'de özellik bakımından daha üstün. Eline hangisi daha iyi olursa onu al derim yani. G500S alabilirsin olmazsa çok memnun kullanan herkes ama biraz eskidi. İkisi de çok iyi ürün yani sana burada yanlış cevap vermekte istemiyorum. Bende arada kaldım.:)

Arkadaşlar bir arkadaşımla görüştüm. Her şeyden caydırdı beni. SteelSeries Rival Optical almamı ısrar etti. Onda karar kıldım. Sizinde itirazınız yoksa onu alacağım yakın zamanda. Eğer eksi bir yönünü görüyorsanız söyleyebilirsiniz. Benim hoşuma gitti.

Arkadaşlar bir arkadaşımla görüştüm. Her şeyden caydırdı beni. SteelSeries Rival Optical almamı ısrar etti. Onda karar kıldım. Sizinde itirazınız yoksa onu alacağım yakın zamanda. Eğer eksi bir yönünü görüyorsanız söyleyebilirsiniz. Benim hoşuma gitti.
Ben de SS Rival öneririm. Rahat, gereksiz reklam kampanyalarından uzak, dayanıklı. Tam anlamıyla harikadır. Mouse padiniz yoksa altına da Razer Goliathus Speed Edition çok güzel uyar.

Güzel bir mouse o da hayırlı olsun diyelim. G502 alabiliyorsan ona da göz at derim. Bence ilk olarak git bir dene eline oturuyor mu, rahat mı diye. Ona göre al ben ilk olarak mouse denedim öyle aldım. Ondan öncekini internetten tipini beğenip almıştım ama sıkıntı yarattı değiştirdim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı