G403 vs G603 vs G703

CC76

Kilopat
Şu an G403 almak üzereyim. Ama Logitech'in yeni ürünleri beni biraz tedirgin etti acaba G403'de kablo sorunu yaşar mıyım diye, kablosuz yeni ürünler daha mı iyi olur diye. Sizin yorumunuz nedir bu konu hakkında? Acaba aradaki fiyat farkına değer mi kablosuz ürünler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herşey bütçe meselesi :) Bir mousedan beklentin nedir? Daha önce hangi ürünleri kullandın?

Benim favorim G403 halende ama siz bilirsiniz.

G900, G303, G PRO, G502 gibi bunları kullandın mı eğer kullandıysan başka sensör kullanmam dersen G703 yada g403 alabilirsin. ( Modeller yazdığım gibi aynı sensör kullanıyor diye G403 de aynı kullanıyor.)

G603 Yeni sensör çıkmış. Hem pili 2 AA var internet araştırsanız anlarsın.

Herşey bütçe meselesi :) Bir mousedan beklentin nedir? Daha önce hangi ürünleri kullandın?

Benim favorim G403 halende ama siz bilirsiniz.

Şuanlık X7-750BH kullanıyorum. Örgülü kablo bazen sıkıntı çıkarabiliyor. O yüzden G403 Prodigy almaktan vazgeçtim.

G900, G303, G PRO, G502 gibi bunları kullandın mı eğer kullandıysan başka sensör kullanmam dersen G703 yada g403 alabilirsin. ( Modeller yazdığım gibi aynı sensör kullanıyor diye G403 de aynı kullanıyor.)

G603 Yeni sensör çıkmış. Hem pili 2 AA var internet araştırsanız anlarsın.

Yeni sensör, PMW3366'ya göre nasıldır bilmiyorum. Açıkcası daha önce pilli mouse kullanırken çok sıkıntı yaşadığım için G603'ü atlamıştım. Daha önce üst segment sensörlü bi mouse kullanmadım. Örgülü kablo sıkıntı çıkarabiliyor diye kablosuz ürünlere bakıyorum. Yeni wireless modeller, 1ms ile kablolu ürünlerle aynı diyorlar. Kulaklık ile de kablosuz ürünlerin rahatlığını gördüğüm için kablosuz bir mouse düşünüyorum. Sizin tavsiyeniz ne olur?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı