G4400 ve RX 460 Toplama Önerisi

Berat Onal

Hectopat
Daha fazla  
1 hafta sonra bu aşağıda gördüğünüz uygun fiyatlı az da olsa oyuncu bilgisayarını Vatan Bilgisayara gidip satın alacağım. Bilgisayarın parçalarını birleştirme işinden pek anlamam o yüzden orada yapıyorum. Bana bu parçaları içine alabilecek bir kasa da önerirseniz güzel olur uygun fiyatlı. Oynayacağım oyunlar kısıtlı, CS:GO gibi oyunları oynayacağım. Sizin gibi bilgili kişilere de sormadan almak istemedim, içim el vermedi. Önerilerinizi bekliyorum.

safagsahjasjha.png

1 hafta sonra bu aşağıda gördüğünüz uygun fiyatlı az da olsa oyuncu bilgisayarını Vatan Bilgisayara gidip satın alacağım. Bilgisayarın parçalarını birleştirme işinden pek anlamam o yüzden orada yapıyorum. Bana bu parçaları içine alabilecek bir kasa da önerirseniz güzel olur uygun fiyatlı. Oynayacağım oyunlar kısıtlı, CS:GO gibi oyunları oynayacağım. Sizin gibi bilgili kişilere de sormadan almak istemedim, içim el vermedi. Önerilerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 217025
Öncelikle işlemciyi kesinlikle 20-30 TL fark ile G4560 ile değiştir. Seçtiğin ekran kartı yeterli ama bütçe aşmadan GTX 1050 ile onuda değiştirmeni tavsiye ederim. Bütçe esniyor ise 1050Tİ alabilirsin. HDD olarak Seagate veyahut WD almanı tavsiye ederim. Vatandan alacağın için anakartı da BİOS güncelleştirmesi yaptırarak al.

Arkadaşa katılıyorum işlemciyi g4560 alman daha iyi olur fiyat farkı çok az o kadar esnemiyorsa bütçen rami ddr4 başka ucuz bi seçenekle değiştirmeni tavsiye ederim özetle işlemci g4560 çiçek olur.Bu arada kasa bütçen nedir?
Bir de şunu ekliyim inventus tan daha ucuz şekilde toplama imkanın olabilir onlarda montaj yapıyorlar benim anakartımı güncelleyip yolladılar çok ilgililer müşterileriyle aynı ilgiyi vatan da görmedim ben şahsen.

Öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.Bende sizin gibi g4560 işlemci almayı düşünüyordum fakat bios güncellemesi gerektiğini söylediler vatan bilgisayarda bu güncellemeyi yapıp yapmayacaklarını bilmediğim için o işlemciyi tercih ettim. Kasa için maalesef süslü , ışıklı bir kasa alamayacağım bütçem kısıtlı 1600 TL'yi zorlayabilirim yeteri kadar enerji verebilecek bir kasa önerirseniz güzel olur tavsiyelerinizi değerlendireceğim.

Videolardan izleyerek toplayabilirsen parçaları farklı yerlerden alıp baya kâra geçebilirsin. Ben öyle yaptım durdurup durdurup izledim hata olmasın diye. Anakart ve işlemciyi inventustan aldım sipariş notuna anakartı güncelleyip yollarmısınız yazdım sağolsunlar güncelleyip yolladılar. Diğer parçaları da hepsiburada ve vatandan aldım 200-250 lira kâr ettim herhalde bu şekilde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı