G4400 ve RX 460 sistem toplama

darboğaz falan olmaz.. darboğaz olması için eski işlemci olması gerekir. mimarisi yeni olduğu için gayet yeterli olacaktır.. ama ! siz oyun (da) oynamak istiyormuşsunuz. oyun oynayacaksınız yeter. ama diğer işlemler için yani ofis işi için kullanılacak programlarda yetmeyebilir.

ben yinede 460 ile 470 arasında performansı olur diye düşünüyorum. ama tabii ki nvidia mimari olarak tasarruf olarak önde olacaktır. ama bekliyorum ki nvidia ve intelin krallıkları çökecektir yakın zamanda. :) o zman fiyat performans açısından amd bizi tatmin etmeye başlayacaktır.

ben yinede 460 ile 470 arasında performansı olur diye düşünüyorum. ama tabii ki nvidia mimari olarak tasarruf olarak önde olacaktır. ama bekliyorum ki nvidia ve intelin krallıkları çökecektir yakın zamanda. :) o zman fiyat performans açısından amd bizi tatmin etmeye başlayacaktır.
rx460 ile 470 arasındakı fark bence çok fazla sonuçta birisi e spor oyunları için üretilmiş bir kart. Dediğine katılıyorum Amd'nin zen işlemcileri beklentiyi karşılıcak gibi ama intelin krallığına oturması için daha çok var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı