G4560 için RX 460 OEM vs RX 570

Hocam Rx 460 e spor oyunlar için gayet yeterli bende LoL oynuyorum 70 120 arası fpsler alıyorum ve birde Battlefield 3 var oynadıgım eski bir oyun fakat grafikleri sağlam bir oyun biliyorsundur belki Highda 70 80 fps ultrada 45 fps aldım low mediumda 100lere uçuyor fps zaten demeye gerek bile yok.
Espor oyunları dışında FarCry Primal + Hitman Serisi-Fİfa 19 + Pc'ye çıkarsa Red Dead Redemption oynamayı da düşünüyordum açıkçası.

Espor oyunları dışında FarCry Primal + Hitman Serisi-Fİfa 19 + Pc'ye çıkarsa Red Dead Redemption oynamayı da düşünüyordum açıkçası.
Dediğiniz oyunları oynamadım fakat oynatmayacağınıda düşünmüyorum. Youtubedan gameplaylere bi göz atın RX 460 yabana atılacak bir kart değil.
Tabi bir de kasa ve PSU durumu var OEM alırsam yanmaz umarım benim Everest kasayla :D
Hatta bakın ben buldum fifa 19u yüksek ayarda +100 fps alarak oynuyor eleman.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğiniz oyunları oynamadım fakat oynatmayacağınıda düşünmüyorum. Youtubedan gameplaylere bi göz atın RX 460 yabana atılacak bir kart değil.

Hatta bakın ben buldum fifa 19u yüksek ayarda +100 fps alarak oynuyor eleman.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynen güzel kart ama sorunum Everest kasam işte :D

Kasam o kadar kötü mü ya PSU değişsem bile ? Everest Eagle EC337 bir baksanız
Baktım hiç olmayacak bir kasa feğil sanırsam içinde 400 watt güç kaynağı var masraf etmek istemiyorsan ekran kartını al tak ve böyle dene bir zarar geleceğini sanmıyorum en fazla oyundayken kendini kapatır sistem amdnin sitesindede en az 400 watt psu öneriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı