G4560 ve GTX 1050 Ti Sistem BF1 Darboğaz Sorunu

Ben aşağıdaki sistem ile CPU-GPU %100 kullanıyorum orta ayarlarda. RAM'in 8GB olması sebebiyle işlemciyi zorladığını düşünüyorum. Ama genel olarak birçok sistemde bu sorun mevcut.

• MSI B150 GAMING M3
  • Intel Skylake Core i5 6600
  • Kingston HyperX Fury 8GB 2400 MHz
  • EVGA SSC GTX 960 4GB
  • Samsung 850 Evo 250GB
  • WD Blue 1TB
  • High Power Element II 600 Watt
  • Aerocool Aero 800

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci kullanımı her %100 olduğunda darboğaz yapıyor demeyin. BF1 işlemciye yüklenen bir oyun tabii olacak böyle şeyler. Takılma, kasma gibi sorunlar yoksa sıkıntı yoktur. Zaten o ikili darboğaz yapmaz.

Gayet doğaldır, Battlefield 1 işlemciye çok yük bindiren bir oyun, çok oyunculu modda daha fazla yük biniyor. G4560 ise çok çekirdekli yüke gelince rakibinden geride kalan bir işlemci oluyor. Yeni işlemci önerisi almak istiyorsanız öncelikle bütçenizi belirtmelisiniz.

Gayet doğaldır, Battlefield 1 işlemciye çok yük bindiren bir oyun, çok oyunculu modda daha fazla yük biniyor. G4560 ise çok çekirdekli yüke gelince rakibinden geride kalan bir işlemci oluyor. Yeni işlemci önerisi almak istiyorsanız öncelikle bütçenizi belirtmelisiniz.

Bütçenin bir önemi yok, Battlefield 1 için topladım sistemi. Hangi işlemciyi alayım da tam olarak? Medium ayarlarda bile tam besleme yapsın ekran kartını.
Bu ekran kartı için fazla güçlü bir işlemciye de gerek yok zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı