G4560 ve GTX 1050 Ti Sistem BF1 Darboğaz Sorunu

1060'ı 64 kişilik modda desteklemekte gibi görünüyor. i5 6500 ultra ve yüksek ayarda.
Benim kart 1050 Ti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Test videosunu inceleyip bana tekrar geri dönüş yapar mısınız ?

Bu videoda bir gariplik var, değerlerin o kadar yüksek olmaması gerekiyor. Yorumlarda da hep ondan bahsetmişler ama adamın dediği önemli bir şey var. RAM'ler çift kanal şeklindeymiş. Bunu araştırdığımda da çift kanal belleğin tek kanal belleğe göre Battlefield 1'de 5-10 FPS'e kadar fark yarattığı, tabii bu normalde düşüş olacak yerde düşüş olmaması ile kendini belli ediyor. Ama her koşulda o video çok sağlıklı bir video gibi gelmedi bana. Sizin kullandığınız RAM ne kadar acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videoda bir gariplik var, değerlerin o kadar yüksek olmaması gerekiyor. Yorumlarda da hep ondan bahsetmişler ama adamın dediği önemli bir şey var. RAM'ler çift kanal şeklindeymiş. Bunu araştırdığımda da çift kanal belleğin tek kanal belleğe göre Battlefield 1'de 5-10 FPS'e kadar fark yarattığı, tabii bu normalde düşüş olacak yerde düşüş olmaması ile kendini belli ediyor. Ama her koşulda o video çok sağlıklı bir video gibi gelmedi bana. Sizin kullandığınız RAM ne kadar acaba?
Corsair 8GB Value 2133MHz CL15.

Corsair 8GB Value 2133MHz CL15.
Intel i5 6500 işlemci ortalama 820 lira, 8 GB RAM 310 lira, i7 6700 işlemci ise 1300 lira. Bu denkleme göre 820 liraya i5 alırsanız yüksek ihtimal ile değişen bir şey olmayacak. İ5 ve RAM alırsanız videodaki gibi bir performans söz konusu olabilir ama riskli duruyor. İ7 6700 alırsanız eğer 1300 liraya sorunu çözmüş olursunuz garanti bir şekilde. Ama i7 7700 işlemci i7 6700'den 100 lira daha ucuza bulunabiliyor piyasada, o da 6700'e göre daha iyi bir seçim olabilir.

Intel i5 6500 işlemci ortalama 820 lira, 8 GB RAM 310 lira, i7 6700 işlemci ise 1300 lira. Bu denkleme göre 820 liraya i5 alırsanız yüksek ihtimal ile değişen bir şey olmayacak. İ5 ve RAM alırsanız videodaki gibi bir performans söz konusu olabilir ama riskli duruyor. İ7 6700 alırsanız eğer 1300 liraya sorunu çözmüş olursunuz garanti bir şekilde. Ama i7 7700 işlemci i7 6700'den 100 lira daha ucuza bulunabiliyor piyasada, o da 6700'e göre daha iyi bir seçim olabilir.
Ben 6700 aldım, adam bana 800 tl'ye sattı sıfır kullanıyorum uzun süredir.
Nasıl oluyor da adam bana 800'e satıp bide üstüne para kazanıyor ? Nerden alıyor olabilir ?

Ne nereden aldınız? Sıfır olduğuna emin misiniz?

Sent from my General Mobile 4G Dual using Technopat mobile app
Sahibinden.com'da ilanlar aldım 900 tl'ye satıyordu fan bende vardı çıkardım 800 düz anlaştık gönderdi 2 aydır kullanıyorum. ssd'de alacaktım para çıkmadı adam 250 tl 250 gb verecekti sıfır.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    159,5 KB · Görüntüleme: 239
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı