G4560 ve GTX 1050 Ti Starcraft 2 kasma sorunu

herpetr

Kilopat
Daha fazla  
İyi oynamak istiyorum ancak bunu rakibimle çatışmaya girerken kasmadan yapmam gerekiyor. G4560 ve GTX 1050 Ti ekran kartım var, aniden takılıyor görüntü ve bu sürekli tekrar ediyor. GeForce Experience tarafından sistemime uyumlu olarak gördüğü ayarlarda kasması yetmiyormuş gibi düşürsem de adamla savaşa giremiyorum. Görüntü geldiğinde kayıp vermiş oluyorum, oyun zevkini baltalıyor, yardımcı olun lütfen.

sistemimde evet ssd var ama harddiskte kayıtlı oyun. Değerlere bakamıyorum msi afterburner oyunu göremiyor, oyun içinde kendi bir fps göstergesi var ama savaş anında onu kontrol edemiyorum.

İyi oynamak istiyorum ancak bunu rakibimle çatışmaya girerken kasmadan yapmam gerekiyor. G4560 ve GTX 1050 Ti ekran kartım var, aniden takılıyor görüntü ve bu sürekli tekrar ediyor. GeForce Experience tarafından sistemime uyumlu olarak gördüğü ayarlarda kasması yetmiyormuş gibi düşürsem de adamla savaşa giremiyorum. Görüntü geldiğinde kayıp vermiş oluyorum, oyun zevkini baltalıyor, yardımcı olun lütfen.

Maalesef bende de aynı durum var, bir sürü forum sitesi - Reddit vs okumama rağmen sağlıklı bir çözüm bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı