G4600 ve GTX1050 Sistem Tavsiyesi

volkanft

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, aşağıdaki sistemi toplamayı düşünüyorum. Başta Ryzen 3 1200'lü bir sistem planlamıştım ama doların yükselişi vazgeçirdi. The Witcher 3, GTA V, son çıkan Call of Duty'ler ve PUBG'i yüksek detay ve çözünürlükte rahat rahat oynayabilir miyim? Ya da aynı paraya şunu da alabilirsin dediğiniz parçalar, ekstra önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki ultra ayarlarda oynayamazsın fakat orta yüksek arası gtx 1050 için ideal sayılır.Ek olarak ryzen sistemi bir daha düşün ileriye dönük olur en azından bu sistemin seni iki sene anca idare eder sonra işlemci ve anakarta fazladan masraf yapmış olursun.

Belki ultra ayarlarda oynayamazsın fakat orta yüksek arası gtx 1050 için ideal sayılır.Ek olarak ryzen sistemi bir daha düşün ileriye dönük olur en azından bu sistemin seni iki sene anca idare eder sonra işlemci ve anakarta fazladan masraf yapmış olursun.
işimden dolayı öyle çok fazla oyun oynayamayacağım için fazla masraf yapmayayım diye düşünmüştüm ama dediğinde de haklısın. bilemedim şimdi.

Bütçe verirsen yardımcı olabilirim.
monitör hariç en fazla 2.200 - 2.300'lere çıkmayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı