G502 Hero SE 720 TL

Pek çok yabancı teknoloji kanalında da şiddetle tavsiye edilen farelerden biri G502. Herkesin tercihi farklı olabilir, boşuna tartışıyorsunuz. G502 benim de takibimde bir süredir ama yıllardır kullandığım Bloody ZL5'imi hâlâ eskitemedim. Kendisi 150 gram ve buna çok alıştım. Anakartla hediye gelen TUF M3'le ise (84g) hiç rahat edemiyorum. Burası donanım övme değil, indirim duyurusu başlığı. Sırf ucuzladı diye almaz zaten kimse bunu, halihazırda araştırıp takip edenlerin haberi olsun diye paylaşılıyor.

Dediğiniz sıkıntılardan kaynaklı değil mouse 120-140 gram arasında ve markalar gramaj düşürmek için elinden geleni yapıyor farkındaysanız. Mouse ağır olduğu aşikar. Bir mouse alırken ağırlığı, sensörleri, kayganlığı ve ele oturuşunu ele alırım ve bu mouse çirkin şeklinin dışında tuğla kadar ağır.

Ağırlık kişiseldir yani herkes senin gibi hafif bir şey istiyor diye bir şey yok.

Fizyolojik/biyolojik bir sorununuz var anlaşılan hocacığım. 🤌🏼

Biraz spor yapın da gramları döndürmek zor gelmesin. 👎🏼🎭

Beğenmediğiniz bir ürün için ne de güzel atıp tutuyorsunuz. Biraz kendinizi geliştirin.

İndirim konusu bu. Gelip kağıt üzerinden bilgileri okuyup yorum yapmanız ziyadesiyle beyhudedir. 🤢

Siz almayın. Almayı düşünenlere yönelik bir haber konusudur bu.
Evet hocam onu anlayamıyorum. Ben indirim konusu açıyorum insanlar mesajıma beğenmeme tepkisi atıp kötü yorum yapıyor. Ben zaten mouse'a bir yorum beklemiyorum ki almak isteyen insanlar varsa indirimden yararlansın diye. Hala gelip ''Bu alınmaz X alınır'' falan yazıyorlar. Anlamakta güçlük çekiyorum.

Evet hocam onu anlayamıyorum. Ben indirim konusu açıyorum insanlar mesajıma beğenmeme tepkisi atıp kötü yorum yapıyor. Ben zaten mouse'a bir yorum beklemiyorum ki almak isteyen insanlar varsa indirimden yararlansın diye. Hala gelip ''Bu alınmaz X alınır'' falan yazıyorlar. Anlamakta güçlük çekiyorum.

Siz içinizi rahat tutun hocam zira aksiyona döktüğünüz bu konuyu açma fiili eminim yazmayan bir çok kişiye de fikir olmuştur. 🙏🏼

Amacınız sizin de dediğiniz gibi gördüğünüz bu indirimi paylaşmak ve iyilik yapıp imkanı olana haber salmaktır. Bunu da ziyadesiyle başarılı yaptınız. Tekrar teşekkür ederiz. ✍🏼

Burada kıyaslama, tartışma yapmaya yönelik hiç bir durum yok dediğiniz gibi ancak bazı kendini göstermeyi seven, kullanmadan sadece kağıt üstü bilgi okuyup kullanmış gibi yorum yapan çok insan oluyor. :)
Fikirlerine saygımız sonsuz zira deneyip kendine uygun bulmadıysa zaten bizlik bir durum yok. Ancak bizim alacağımız ürün için kendi fikrini bizi empoze etmeye çalışanlar gerçekten buraya yazamadığım bir kelimenin niteliğine sahiptirler. 🤏

Saygılarımla. 🌹

Geri
Yukarı