G502 Hero SE 720 TL

G502 Hero kullandım yaklaşık bir sene sonra indirimde G903 Lightspeed görünce ona geçtim. İkisinden de çok memnun kaldım. 🙏🏼

G502, @Hank J Wimbleton hocamızın dediği gibi iri üstatlarımıza göre yapılmış çok kaliteli ve güzel bir cihazdır. 🎭

Bu güzel indirim haberi sayesinde bir çok kullanıcı bu şahane ürüne geçebilir. Haber verdiğiniz için size şükranlarımızı sunarız hocam. ✍🏼

Saygılarımla. 🌹

G502 Hero kullandım yaklaşık bir sene sonra indirimde G903 Lightspeed görünce ona geçtim. İkisinden de çok memnun kaldım. 🙏🏼

G502, @Hank J Wimbleton hocamızın dediği gibi iri üstatlarımıza göre yapılmış çok kaliteli ve güzel bir cihazdır. 🎭

Bu güzel indirim haberi sayesinde bir çok kullanıcı bu şahane ürüne geçebilir. Haber verdiğiniz için size şükranlarımızı sunarız hocam. ✍🏼

Saygılarımla. 🌹
Ne demek hocam :)

60gram mouse bazen ağır geliyor 120-140 gramı döndürmek için masadan destek mi alıyorsunuz?

Fizyolojik/biyolojik bir sorununuz var anlaşılan hocacığım. 🤌🏼

Biraz spor yapın da gramları döndürmek zor gelmesin. 👎🏼🎭

Beğenmediğiniz bir ürün için ne de güzel atıp tutuyorsunuz. Biraz kendinizi geliştirin.

İndirim konusu bu. Gelip kağıt üzerinden bilgileri okuyup yorum yapmanız ziyadesiyle beyhudedir. 🤢

Siz almayın. Almayı düşünenlere yönelik bir haber konusudur bu.

Fizyolojik/biyolojik bir sorununuz var anlaşılan hocacığım. 🤌🏼

Biraz spor yapın da gramları döndürmek zor gelmesin. 👎🏼🎭

Beğenmediğiniz bir ürün için ne de güzel atıp tutuyorsunuz. Biraz kendinizi geliştirin.

indirim konusu bu. Gelip kağıt üzerinden bilgileri okuyup yorum yapmanız ziyadesiyle beyhudedir. 🤢

Siz almayın. Almayı düşünenlere yönelik bir haber konusudur bu.

Dediğiniz sıkıntılardan kaynaklı değil mouse 120-140 gram arasında ve markalar gramaj düşürmek için elinden geleni yapıyor farkındaysanız. Mouse ağır olduğu aşikar. Bir mouse alırken ağırlığı, sensörleri, kayganlığı ve ele oturuşunu ele alırım ve bu mouse çirkin şeklinin dışında tuğla kadar ağır.

Dediğiniz sıkıntılardan kaynaklı değil mouse 120-140 gram arasında ve markalar gramaj düşürmek için elinden geleni yapıyor farkındaysanız. Mouse ağır olduğu aşikar. Bir mouse alırken ağırlığı, sensörleri, kayganlığı ve ele oturuşunu ele alırım ve bu mouse çirkin şeklinin dışında tuğla kadar ağır.
Sizin minicik elinize tuğla kalması olası hocacığım. 🤌🏼

Lakin unutmayın ki ürün değerlendirirken amacı ve hitap kitlesine göre değerlendirmeniz gerekir. Zira cüsseli üstatlarımız için başka alternatif yok. G903 e geçtiğimde epey küçük gelmişti halen G502 nin ebatlarını arıyorum o bile elime tam iyi gelmiyordu.

Logitech umarım ileride daha büyük ürünler yapar. 🤗

Saygılarımla minik hocam. 🌹✍️

Yeni konular

Geri
Yukarı