G770 ekranı çizildi

Yusuf38c38

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 9300H 16 GB RAM GTX 1050 (3 GB)
1 TB SSD 240 GB M.2 SSD
Dün başıma çok kötü bir şey geldi. Şu an ağlıyorum. Resmen 3 yaşındaki kardeşim sağ olsun eline artık kalem ya da tornavida alıp ekranı çizmiş bunun çözümü var mı baktım fiyatına 2500TL sadece ekran fiyatı 30 pin ve 40 pin olmak üzere 2 tane modeli var bunun içini açtım ve ekran soketini söktüm ve 40 pin sanırım bu ekran illa değişecek mi?
Yani ona göre servise göndereceğim eğer bunun çözümü varsa söyler misiniz şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-08-19 saat 11.59.56.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-08-19 saat 11.59.56.jpg
    133,1 KB · Görüntüleme: 59
  • WhatsApp Görsel 2023-08-19 saat 11.59.56.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-08-19 saat 11.59.56.jpg
    185,5 KB · Görüntüleme: 53
  • WhatsApp Görsel 2023-08-19 saat 11.55.35.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-08-19 saat 11.55.35.jpg
    114,1 KB · Görüntüleme: 49
Olmuşa ve ölmüşe çözüm yok dostum.
Servis büyük fiyat çıkarabilir. Elden çıkarıp güzel bir laptop alabilirsiniz. Casper zaten..

Dün başıma çok kötü bir şey geldi. Şu an ağlıyorum. Resmen 3 yaşındaki kardeşim sağ olsun eline artık kalem ya da tornavida alıp ekranı çizmiş bunun çözümü var mı baktım fiyatına 2500TL sadece ekran fiyatı 30 pin ve 40 pin olmak üzere 2 tane modeli var bunun içini açtım ve ekran soketini söktüm ve 40 pin sanırım bu ekran illa değişecek mi?
Yani ona göre servise göndereceğim eğer bunun çözümü varsa söyler misiniz şimdiden teşekkür ederim.

Ekran içten çizilmemişse filtresi değişmesi yeter gibi.

Hocam bazı monitörlerde denk geldim nadir de olsa sanki ekran mış gibi gelen belli olmayan bir üst koruma jelatini oluyor. Bende Acer monitör de var ekran üstünde yapışık belli laptoplarda da var ise biraz dikkatli bakın belki vardır sadece ihtimal söylemek istedim.

Ekran içten çizilmemişse filtresi değişmesi yeter gibi.
Hocam bende dış ekran vardır diye ümit ediyorum servise göndereceğim

Hocam bezle ekranı silmeyi denediniz mi?

Hayır hocam nasıl dedem parmağımı çiziğin üstüne getirdiğimde orada bir pürüz oluyor ama silmeyi deneyeceğim sizin hatriniza.

Çok geçmiş olsun kötü bir durum :(

Allah düşmanımın başına vermesin hocam.

Hocam bazı monitörlerde denk geldim nadir de olsa sanki ekran mış gibi gelen belli olmayan bir üst koruma jelatini oluyor. Bende Acer monitör de var ekran üstünde yapışık belli laptoplarda da var ise biraz dikkatli bakın belki vardır sadece ihtimal söylemek istedim.

Bu filtrenin çerçevenin altında olma ihtimali var mıdır acaba?

Son düzenleme:
Hocam bende dış ekran vardır diye ümit ediyorum servise göndereceğim.

Hayır hocam nasıl dedem parmağımı çiziğin üstüne getirdiğimde orada bir pürüz oluyor ama silmeyi deneyeceğim sizin hatriniza.

Allah düşmanımın başına vermesin hocam.

Bu filtrenin çerçevenin altında olma ihtimali var mıdır acaba?

Tabii hocam o kadar para veriyoruz sistemlerimize.

Geri
Yukarı