G770 laptop eski FPS değerini şu an vermiyor

yeogrand

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Aralık ayında Casper Excalibur G770 Gaming laptopu satın aldım. CS:GO oynarken +270 FPS alıyordum. Şu an 150'nin üzerine çıkmıyor.

RTX 3050.
i5 12450H.
8 GB RAM.

Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs taraması yap macunları yenile OC yaptıysan OC ayarını 0'a çek bir temizlettir sistemi

Artı -1 Eksi
arkadaşında dediği gibi içi tozlanmışta temizle bir ayar yaptıysan eski haline geri çevir virüs taraması yap termal macun yenilemediysen ver servise hem ömür boyu bakım garantiside var macun yenileyip tozları kendileri temizlerler servise vermek istemiyorsan onun haricinde temiz kurulum windows 10 yada 11 kur

bu arada sistemin güzel remi 16 veya 32 yaprasan o pc uçar ben gtx 1050 ti i7 7700 olan leptopu 32gb yapmıştım uçuyordu resmen pc açılma süresi 3 saniye oyunlarda özellikle fps artışını fark etmiştim

Çok pahalı hocam kaliteli olanlar 1500-2000TL aşağası çıkamaz
ben 1000 tl ye 16gb samsung ram aldım whatsapp'Da bir grup var pc parçaları satıyorlar 500 kişilik grup hepside bilgisayarcı toptancı

her türlü ekran kartları işlemciler ssd'ler herşey mevcut hepside referanslı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…