Şu an laptop almak mantıklı mı?

Hocam dediklerinizin 17.3" modelleri de gelecek mi? 17.3"+RTX30 beni iyice zorlar gibi. 2070 Max-Q derken ben yukarıda Max-Q modeli mi atmışım yoksa alacaksanız minimum 2070 Max-Q olsun mu diyorsunuz? Tam anlayamadım da.
Cihaz ebatları hakkında ne desem yalan olur, bir bilgim yok malesef. Yukarıda ve konuda bahsettiğiniz cihazlarda 2070 Max-Q 90-115W modeller. Gayet iyi ve güçlüler ancak Türkiye'ye gelecek olan RTX 3060'lı cihazlarda 130W TDP (Max-P) değerine sahip modeller de bulunacak ve onlar varken 2070 Max-Q ikinci planda olmalı. He bugün alsanız ben yine bir şey demem çünkü bir ay sonraki kur sürpriz şekilde uçabilir, siz 2070 ile coşarken ben onu almak için kemer sıkarım kim bilir. Malesef ülkemizde biraz şans işi oluyor böyle cihazları almak. Doğru zaman diye bir şey yok malum.

Çok haklısınız hocam. Ek olarak konudaki linkleri tekrar gözden geçirdim bu ve bu iki model dışında 1 link var, onu da ülkedeki fiyatla karşılaştırmak için atmıştım. Bu iki ürün Max-Q mu? Tekrar kontrol ettim ama gözümden kaçmış olabilir belki.

Çok haklısınız hocam. Ek olarak konudaki linkleri tekrar gözden geçirdim bu ve bu iki model dışında 1 link var, onu da ülkedeki fiyatla karşılaştırmak için atmıştım. Bu iki ürün Max-Q mu? Tekrar kontrol ettim ama gözümden kaçmış olabilir belki.
GL75 Leopard 2070 Mobile, (Max-Q'dan bir tık daha iyi)
Düzeltme: 10SF-286 modeli Max-P modelmiş. Alınabilir. 🙂

Son düzenleme:
Mobile zaten laptoplar için normal (olması gereken, normal watt değerlerine sahip) ekran kartı versiyonu diye biliyorum, sıkıntı yok o zaman.
2070.png

Burada belirtmemiş ama dikkatimi çekti şimdi, bunu yarın detaylı araştıracağım. Teşekkürler.
2070m.png

Bu Acer Prededator Helios 300 modeli Max-Q olduğu belirtilmiş. GE'nin satıcısı Amazon, öyle olsaydı belirteceğini düşünüyorum ama yinede araştıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı