G918 Fire Storm blue switch klavye alınır mı?

SonJedı

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - 3060 12Gb - Ddr5 3200 mHz - 180 Hz Asus VG249Q3A 27inc.
Arkadaşlar hayırlı akşamlar dilerim, Game Booster G918 Fire Storm almak istiyorum. (setim beyaz renk olduğu için beyaz renk alacağım) bende red switch klavye olduğu için, blue switch alayım diyorum. Önerir misiniz? Tavsiyeleriniz nelerdir? Birazcık yardımcı olun.

Blue switch sakın almayın ben aldım pişman oldum şimdi Apex Pro TKL'ye geçtim rahatladım.
Yok hocam bende Red Switch klavye de var fakat sırf RGB renklerinden ve beyaz sete aşırı yakıştığından dolayı almak istiyorum.

Arkadaşlar hayırlı akşamlar dilerim, Game booster G918 fire storm almak istiyorum. (setim beyaz renk olduğu için beyaz renk alacağım) bende red switch klavye olduğu için, blue switch alayım diyorum. Önerir misiniz? Tavsiyeleriniz nelerdir? Birazcık yardımcı olun.

Blue switch saber RGB vardı keske red alsaydım sonraki klavyemi red aldım. Blue alma bence sesini çok seviyorum diye almıştım kafa s*iyor bir süre sonra, yay sesiyle de birleşince çok kötü oluyor. Red öneririm.

Blue switch sakın almayın ben aldım pişman oldum şimdi Apex Pro TKL'ye geçtim rahatladım.
aynısı var hocam geçen yaz itopyanın indirimlerinden mi almıştınız?
Hazır yakalamışken sorayım klavye ekranındaki Snake açılıyor mu sizde? yarım saat bekliyorum aynen kalıyor bende.

Blue switch saber RGB vardı keske red alsaydım sonraki klavyemi red aldım. Blue alma bence sesini çok seviyorum diye almıştım kafa s*iyor bir süre sonra, yay sesiyle de birleşince çok kötü oluyor. Red öneririm.
Hmm teşekkürler hocam fakat Blue Switch'im olsun istiyorum 1 adette zaten Red Switch'im var ve RGB klavyelerin en iyisi bile olabilir 'BANA GÖRE'

Hmm teşekkürler hocam fakat Blue Switch'im olsun istiyorum 1 adette zaten Red Switch'im var ve RGB klavyelerin en iyisi bile olabilir 'BANA GÖRE'
Siz bilirsiniz hocam. switchleri değişen klavyelerden alabilirsiniz, blueyu sevmezseniz hiç kullanmamak yerine red switch alıp takabilirsiniz en azından.

Hocam GameBooster ürünlerini almanızı önermiyorum. Bu klavyede Outemu switch kullanılıyor. Birkaç switchin ilk 6 ayı görebileceğini bile sanmıyorum. Bunun yerine eğer yurtiçi takıntınız yoksa size Z686 önerebilirim. Mavi switch modeli olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı