G918 Fire Storm blue switch klavye alınır mı?

Hmm teşekkürler hocam fakat Blue Switch'im olsun istiyorum 1 adette zaten Red Switch'im var ve RGB klavyelerin en iyisi bile olabilir 'BANA GÖRE'
RGB falan konusunda bir şey diyemem ama ürün kötü. 2 ay falan kullandım direk yay sesi sorunları rahatsız etmeye başladı, basmama sorunları da aynı zamanda.

Hocam GameBooster ürünlerini almanızı önermiyorum. Bu klavyede Outemu switch kullanılıyor. Birkaç switchin ilk 6 ayı görebileceğini bile sanmıyorum. Bunun yerine eğer yurtiçi takıntınız y oksa size Z686 önerebilirim. Mavi switch modeli olması lazım.
Hocam Z686'yı biliyorum cidden çok kaliteli klavyeler ve Her bütçeye de uygun gibi adeta

Hocam GameBooster ürünlerini almanızı önermiyorum. Bu klavyede Outemu switch kullanılıyor. Birkaç switchin ilk 6 ayı görebileceğini bile sanmıyorum. Bunun yerine eğer yurtiçi takıntınız yoksa size Z686 önerebilirim. Mavi switch modeli olması lazım.
Hocam adeta g918 gibi veya Saber rgb olan bir klavye biliyor musunuz ? Beyaz olması şart ama çok iyi renk saçması lazım

Son düzenleme:
Hocam Z686'yı biliyorum cidden çok kaliteli klavyeler ve Her bütçeye de uygun gibi adeta

Hocam adeta g918 gibi veya Saber rgb olan bir klavye biliyor musunuz ? Beyaz olması şart ama çok iyi renk saçması lazım
Hocam belki z686 alıp puding keycap takabilirsiniz. Youtube videolarında manyak gözüküyor.

Geri
Yukarı