G935 kulaklık için batarya önerisi

ulaselessar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, G935 kulaklığı uzun süredir kullanıyorum ve şarjın bitme süresi gün geçtikte daha da kısalıyor. Batarya sağlığı kalmadı artık, bataryayı değiştirmek istiyorum.

3.7v olması gerekiyor ve kulaklığa uyan boyutta olması gerekiyor. Nereden satın alacağımı bulamadım, Amazon'da çoğunun Türkiye'ye satışı yok veya absürt fiyatlar ile geliyor. Daha önce değiştirmiş olan, tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Örnek:

1701532364260.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech ile iletişime geçin. Hatta mümkünse direkt logitech.com üzerinden iletişim sağlayın. Logitech bu tip durumlarda ürünleri genelde ücretsiz değişim ve gönderim sağlıyor. Garanti fark etmiyor. Eğer göndermezse ya da para talep ederse de ona göre tekrar arayışa girersiniz.

Logitech ile iletişime geçin. Hatta mümkünse direkt logitech.com üzerinden iletişim sağlayın. Logitech bu tip durumlarda ürünleri genelde ücretsiz değişim ve gönderim sağlıyor. Garanti fark etmiyor. Eğer göndermezse ya da para talep ederse de ona göre tekrar arayışa girersiniz.
Teşekkür ederim, bulamazsam yazacağım kesinlikle. Logitech'in yüksek ihtimalle yollayacağı bataryanın mah değeri aynı olacak, ben yükseltme yapmakta istiyorum aslında.

Teşekkür ederim, bulamazsam yazacağım kesinlikle. Logitech'in yüksek ihtimalle yollayacağı bataryanın mah değeri aynı olacak, ben yükseltme yapmakta istiyorum aslında.
Yükseltme durumunda Volt değerine dikkat etmeniz lazım. Daha yüksek Volt değerine sahip bataryalar kulaklığınıza sorun çıkartacaktır. Ayrıca aldığınız ürünün üretim yeri ve amacı da önemli. Basit bir yan sanayi bataryayı yüksek mAh değerine sahip diye kulaklığa takarsanız patlama yaşanabilir. Hele de bu kulaklık kafanızdayken olursa düşünmek bile istemiyorum.

Geri
Yukarı