GA G31M ES2l sistem yeniden başlatılıyor

Efkanayd

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarda bir sorun yoktu, başka kasaya montaj ettiğimde başladı olay. Çift kanal kullandığımda reset atıyordu. Tek kanal kullandım bir süre yine nadiren atıyordu ama şu anda tek kanal ile bile atmaya başladı. Genel olarak yük altına girince reset atıyor, boşta iken de atıyor ama çok nadir. Sorunum nedir? 1 aydır uğraşıyorum
Sistem özellikleri:
Gigabyte GA G31M ES2l.
Intel Core Quad 2.66GHz 4 çekirdek
Wozlo 350W PSU (yeni alındı)

Bilgisayarda bir sorun yoktu, başka kasaya montaj ettiğimde başladı olay. Çift kanal kullandığımda reset atıyordu. Tek kanal kullandım bir süre yine nadiren atıyordu ama şu anda tek kanal ile bile atmaya başladı. Genel olarak yük altına girince reset atıyor, boşta iken de atıyor ama çok nadir. Sorunum nedir? 1 aydır uğraşıyorum.
Sistem özellikleri:
Gigabyte GA G31M ES2l.
Intel Core Quad 2.66GHz 4 çekirdek.
Wozlo 350W PSU (yeni alındı)

Güç kaynağınızda sıkıntı olabilir. Güç kaynağı sistem yük altına girdiğinde verdiği Watt değerinden daha yüksek bir değer harcamaya başlar ise sistem zorunlu olarak reset atar.

Güç kaynağınızda sıkıntı olabilir. Güç kaynağı sistem yük altına girdiğinde verdiği Watt değerinden daha yüksek bir değer harcamaya başlar ise sistem zorunlu olarak reset atar.

Hocam öncelikle teşekkürler şu an için elimde 230W PSU var acaba bu sistemi çalıştırırmı ekran kartım ise NVIDIA GT 9500 GT.

Merhaba hocam denedim ilkte açıldı fakat işlemcimin MSConfig üzerinde 2 çekirdeğini kullanabileceğimi gördüm yeniden başlattım ve PC kapandı tekrar açtığımda ise fanlar döndü ve yine kapandı.

Kasayı çok güvendiğiniz bir servise vermenizi öneririm. Anakartta bazı kondensatörler patlamış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı