GA-P55-UD3L ve GTX 1050 İçin İşlemci Önerisi

Galiba hocam başka bir işlemci var mı acaba 1156 pinli yani bana Battlefield 1 Call of Duty yeni serisini ve gta 5 online ı full ayarlarda oynatsın yeter.Elimde i3 560 var ama :/
1156 işlemciler pek güçlü değiller sadece x34xx serisi güçlü içlerinde. Dediğim işlemci o oyunlar ve kartınız için yeterlidir.

Güvenilir bir sitedir. Sadece satın alırken takipli kargoyu seçin ve satıcıya fiyatı düşük yazması için mesaj atın. Bu arada yeni üyelere 4 dolar kupon veriyor hadi gene iyisiniz. :)
İlginiz için teşekkür ederim aydınlattın beni.Nasipse staj başlasın upgrade zamanı 8 GB ram işimi görür mü arttırayım acaba?

İlginiz için teşekkür ederim aydınlattın beni.Nasipse staj başlasın upgrade zamanı 8 GB RAM işimi görür mü arttırayım acaba?
8 GB RAM yeterli ama bütçe varsa 16 GB yapılması çok iyi olur. Şimdiden kimi oyunlar 8 GB tan daha fazla RAM istiyor. Yardım edebildiysem ne mutlu bana.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı