Gainer nasıl kullanılır?

Mando9098

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Haliyle ramazan ayındayız bende oruç tutuyorum ve yakın zamanda gainer aldım ama ramazanda kullanmam etkili olur mu bilmiyorum. Sizce ramazanda kullanayım mi yoksa ramazanın bitmesini bekleyip kullansam daha mı yararlı olur? Bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim hayırlı ramazanlar.

Bence ramazan bitince kullanabilirsin. Zaten normalden daha az besin alıyorsun. Yemek yedikten sonra bir de onu sisteme yükleme. Normal düzenine dönünce güzel bir diyet ile birlikte kullan daha iyi sonuç alırsın.

Bence ramazan bitince kullanabilirsin. Zaten normalden daha az besin alıyorsun. Yemek yedikten sonra bir de onu sisteme yükleme. Normal düzenine dönünce güzel bir diyet ile birlikte kullan daha iyi sonuç alırsın.

Teşekkürler. Bende öyle düşünüyordum. Peki sence 1 ay spora ara versem fazla bir şey kaybeder miyim? BCAA+ almıştım onu da kullanırım sanırım iftardan sonra kullanmam gerekiyor arkadaşım öyle demişti.

Beslenmene dikkat edersen çok fazla bir kayıp olmaz. Fakat ben senin yerinde olsam ara vermezdim. Hiç olmazsa birkaç hareket bile yaparak kasları stres altında tutabilirsin.

Geri
Yukarı