Gainer ve protein tozu aynı anda kullanılır mı?

burke35

Hectopat
KYK yurdunda malum biliyorsunuz durumları yetersiz beslenme söz konusu olabiliyor aklımda bir fikir var dostlar KYK da sadece BCAA kullanıp bir yere gidemeyeceğimi fark ettim ve spordan uzak durmak her geçen gün sinirimi bozuyor ve içten içe kendimi bitiriyorum kafasına sokuyor bu stresle başa çıkmak biraz zorluyor çarem yine spora başlamak olacak ama bu sefer Creatine almamayı ve finansal özgürlüğün kattığı rahatlıktan dolayı Protein tozu + Gainer alıp spora hızlı bir dönüş yapsam bana ne yararı olur? Bu supplementler fazla mı olur? Şimdiden teşekkürler.

KYK yurdunda malum biliyorsunuz durumları yetersiz beslenme söz konusu olabiliyor aklımda bir fikir var dostlar KYK da sadece bcaa kullanıp bir yere gidemeyeceğimi fark ettim ve spordan uzak durmak her geçen gün sinirimi bozuyor ve içten içe kendimi bitiriyorum kafasına sokuyor bu stresle başa çıkmak biraz zorluyor çarem yine spora başlamak olacak ama bu sefer creatine almamayı ve finansal özgürlüğün kattığı rahatlıktan dolayı protein tozu + gainer alıp spora hızlı bir dönüş yapsam bana ne yararı olur? Bu supplementler fazla mı olur? Şimdiden teşekkürler.

Gainer ve protein tozu birlikte kullanılır mı? İdeal olarak, çok fazla faydası olmadığı için gainer ve protein tozu takviyelerini birlikte tüketmek önerilmez.

Hocam gainer kullanmanızı önermem hiç sağlıklı bir ürün değil şeker dolu içi. Kilo almak istiyorsanız bol bol pilav yiyin, makarna yiyin tabii ki spor eşliğinde.

Hocam şekersiz gainer var diye biliyorum ayrıca KYK da tek tip menüye geçildi istediğimiz gibi yemek seçemiyoruz.

Gainer ve protein tozu birlikte kullanılır mı? İdeal olarak, çok fazla faydası olmadığı için gainer ve protein tozu takviyelerini birlikte tüketmek önerilmez.

Hocam günlük protein ihtiyacımı karşılayamazsam ne olacak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı