Gainer yerine maltodextirin kullanmak kilo aldırır mı?

Alprnplt

Hectopat
Dirty bulk yapıyorum. (şuan 60 kiloyum, 6 ay spora ara vermek zorunda kaldım önceden 75 kiloydum) Günlük 200gr patates 400gr pirinç, 500gr tavuk, 100gr pirinç unu kullanıyorum. Daha fazla kilo almam için maltodextirin önerir misiniz?
Önermiyorsanız pre ve pirinç unu alacağım o paraya.

Son düzenleme:
Dirty bulk yapıyorum. Günlük 200gr patates 400gr pirinç, 500gr tavuk, 100gr pirinçunu kullanıyorum. Daha fazla kilo almam için maltodextirin önerir misiniz?
Önermiyorsanız pre ve pirinçunu alacağım o paraya.

Katkı maddesi niye kullanıyorsun? Maltodextirin gıdaların raf ömrünü uzatan bir şeydir. Git yemeğini ye bu işler 2 günde olmaz. Az sabret.

Katkı maddesi niye kullanıyorsun? Maltodextirin gıdaların raf ömrünü uzatan bir şeydir. Git yemeğini ye bu işler 2 günde olmaz. Az sabret.

Yetmiyor hocam daha önce gainer kullanıyordum zar zor kilo alabildim. Askerlik gibi bir hedefim olmasa küre gireceğim. Ben başlıkta belirttiğim gibi maltodextirin(basit şeker) kilo aldırır mı?

Yetmiyor hocam daha önce gainer kullanıyordum zar zor kilo alabildim. Askerlik gibi bir hedefim olmasa küre gireceğim. Ben başlıkta belirttiğim gibi maltodextirin(basit şeker) kilo aldırır mı?

Tokluk hissi vericeğinden öğünleri azaltırsın bu da kilo alımını yavalşatır. Boyun ve kilon kaç böyle at koşturmuş gibi kilo almaya çalışıyrosun? Ayrıca küre falan girme yetersiz kas kütlesi ile küre girersen alacağın verimin yarısını anca alırsın.

Tokluk hissi vericeğinden öğünleri azaltırsın bu da kilo alımını yavalşatır. Boyun ve kilon kaç böyle at koşturmuş gibi kilo almaya çalışıyrosun? Ayrıca küre falan girme yetersiz kas kütlesi ile küre girersen alacağın verimin yarısını anca alırsın.

Boyum 178 60 kiloyum. depremden sonra spor bıraktım (depremden önce aynı öğün + gainer ile 64'ten 75'e çıktım 1.5 ayda.) sonrasında kasık fıtığı ameliyatı oldum çok fazla kilo verdim.

Boyum 178 60 kiloyum. Depremden sonra spor bıraktım (depremden önce aynı öğün + gainer ile 64'ten 75'e çıktım 1.5 ayda.) Sonrasında kasık fıtığı ameliyatı oldum çok fazla kilo verdim.

Kendin tecrübe etmişsin. Ne kadar hızlı kilo alırsan o kadar hızlı verirsin. Kiloyu yağ olarak değil de kas olarak almaya çalış. Kreatin düşünebilirsin kaslara su topladığından hem enerji verir hem de kilo alımına katkı sağlar.

Kendin tecrübe etmişsin. Ne kadar hızlı kilo alırsan o kadar hızlı verirsin. Kiloyu yağ olarak değil de kas olarak almaya çalış. Kreatin düşünebilirsin kaslara su topladığından hem enerji verir hem de kilo alımına katkı sağlar.

Kreatin kullanıyorum hocam. 1 haftadır spor yapıyorum. Ameliyat olduğum için düzelmeyi bekledim. Şu an 500TL civarı bir bütçem var ya 3kg malto alacağım ya da oceanın lansman ürünlerindeki pre ve rice ı alacağım.(Ankara da yaşadağım için her yer yokuş salona gidene kadar enerjim kalmıyor.)

Kreatin kullanıyorum hocam. 1 haftadır spor yapıyorum. Ameliyat olduğum için düzelmeyi bekledim. Şu an 500TL civarı bir bütçem var ya 3kg malto alacağım ya da oceanın lansman ürünlerindeki pre ve rice ı alacağım.(Ankara da yaşadağım için her yer yokuş salona gidene kadar enerjim kalmıyor.)

Günlük 200gr patates 400gr pirinç, 500gr tavuk, 100gr pirinçunu kullanıyorum.

Bu paraya ben olsam eve makarna stoklardım ek olarak 1 öğün veya yiyebiliyorsan 2 öğün makarna yerdim.

Bu paraya ben olsam eve makarna stoklardım ek olarak 1 öğün veya yiyebiliyorsan 2 öğün makarna yerdim.
Hocam onlardan yana sıkıntı yok aile evinde yaşıyorum zaten. Ama siz benim dediklerimin dışındaki şeyleri cevaplıyorsunuz.

1702737815002.png

Bu fiyata bunlar alınır mı? Oceanın presi iyi midir?

Hocam?

Son düzenleme:
Hocam onlardan yana sıkıntı yok aile evinde yaşıyorum zaten. Ama siz benim dediklerimin dışındaki şeyleri cevaplıyorsunuz.

Eki Görüntüle 2054812
Bu fiyata bunlar alınır mı? Oceanın presi iyi midir?

Hocam?

Pre Workout'ı ne yapacaksın? Kafein yağ yakımına yardımcı olur onu geç. İlla alacağım diyorsan rice cream al fazlaca.

Yeni konular

Geri
Yukarı