Gainward RTX 3060 Ghost alınır mı?

Bu kart Lhr'li dolayısıyla Ethereum kazamıyor ama ama.

"%90 lhr olduğunu bilerek, mining amaçlı aldım ve sisteme takıp denedim. Raven coin kazılırsa aylık 650TL getirisi var ve kendi kendini ödüyor, almayı düşünen arkadaşların aklında bulunsun."

Kaynak: Gainward RTX3060 12GB 5899TL (Hepsiburada) » Sayfa 3 - 3
hocam bnde almayı düşünüyorum ev kullanıcısıyım 2. kart olarak alıcam eth mining de sorun çıkartır mı acaba kazım mh kaçtır birde bellek modeli nedir yardımcı olursanız sevinirim amacım ticaret değil bütçem sıkıntılı oldugu için 2 3 ay min yapıcam mecbur.

hocam bnde almayı düşünüyorum ev kullanıcısıyım 2. kart olarak alıcam eth mining de sorun çıkartır mı acaba kazım mh kaçtır birde bellek modeli nedir yardımcı olursanız sevinirim amacım ticaret değil bütçem sıkıntılı oldugu için 2 3 ay min yapıcam mecbur.
RAVEN VEYA ERGO KAZILABİLİR BÖYLECE EN AZINDAN TAKSİTLERİ ÇIKAR :)

"%90 lhr olduğunu bilerek, mining amaçlı aldım ve sisteme takıp denedim. Raven coin kazılırsa aylık 650TL getirisi var ve kendi kendini ödüyor, almayı düşünen arkadaşların aklında bulunsun."

Aklımdan geçen şeyi yapmışssın :) yalnız kafama takılan 1 2 soru var bu yeni versiyon 2 3060'larda eskisi gibi illa X16 slotuna tkamaya gerek var mı? Yoksa riserle kulanabılıyor muyuz ona gore ya 4 tane alacagım riser ile kullanacagım ya da 2 tane alıp anakartın 2 PCI-e slotu var onlara takayacagım bu konuda bılgın var mı?

Bende 3060 gainward aldım bugün geldi denemek için PUBG girdim kasa MSI MAG Vampiric 010 modeli toplam 4 fan var 78 dereceyi gördü fan 2600 RPM kadar çıktı gainward kendi overclock programın da OC seçeneğin de oynamıştım çekirdek hızı 1800 MHz bir anormallik mi var banamı öyle geldi testlerde bakıyorum adamların 70 dereceyi geçmiyor.
Bende aynı kartı kullanıyorum 70 dereceyi geçmedi ama hava sıcaklıklarıda etkiliyo illaki

Palit markasından gelme bir üründür, Palit'e göre 5-6 derece daha fazla ısınıyorlar almayın Palit alın.

Bilmiyorsun bari yanlış bilgi verme kartı üreten Palit zaten, kutu içeriğinde üretici Palit olarak geçiyor ki kime ne anlatıyoruz 2005 yılında Palit'in Gainward'ı aldığınıda bilmez.🤣🤣🤣🤣

Geri
Yukarı