Gainward RTX 3060 Ghost alınır mı?

Hocam boş konuşmuşsunuz. Piyasayı takip edin biraz bence.

Aynen piyasayı takip edin siz de.
Konu açıldığı zaman dolar kaç liraydı? Şurada 1-2 hafta önceye kadar, TL değer kaybetmeden önce 5000 liraya bal gibi de RTX 3060 alınıyordu.

Zaten bahsi geçen indirim de aylar önceydi.
Ayrıca Galax daha kaliteli.

Konu açıldığı zaman dolar kaç liraydı? Şurada 1-2 hafta önceye kadar, TL değer kaybetmeden önce 5000 liraya bal gibi de RTX 3060 alınıyordu.

Ben 1 saat önceki mesajınız için demiştim. Aylar öncesi için böyle bir mesaj atılır mı.

Sen hangi dünyada yasıon 1.2 haftayı bırak 3060 cıktığından beri 5000 i görmedi en fazla 7200 e dustü oda gainward ın 3060 ı

Sen hangi dünyada yaşıyorsun? 1-2 haftayı bırak 3060 çıktığından beri 5000 lirayı görmedi. En fazla 7200' düştü o da Gainward'ın 3060'ı.
Aynen, haklısınız.
IMG_20211023_132759.jpg

4000 liraya RX 6600 XT satıldı, Amazon JP'den 5000'e çok rahat RTX 3060 bulunuyordu. Yanlış hatırlamıyorsam Zotac Twin Edge RTX 3060 Ti'da 6000-6500 civarına bulunuyordu ben bu kartı aldığımda. Çok kötü bir kart diye onu almadım.

4 ay önce RTX 2060 Super 6250 satıp Hepsiburada'dan Palit 3060 5850 TL almıştım iyi ki de almışım bu arada 3060 hiçbir zaman 5000 TL görmedi ben bakmıştım Amazon jp den gümrük vesaire 5700 TL denk geliyordu yine.

Amazomdan mamazondan bahsetmıom ben kardesım ülkemizden bahsedıyorum yurt dısından alısverıs yapmıyorum hem taksit yok hemde garantisi sıkıntı.

Amazomdan mamazondan bahsetmıom ben kardesım ülkemizden bahsedıyorum yurt dısından alısverıs yapmıyorum hem taksit yok hemde garantisi sıkıntı.
Amazon Türkiye'den alıyorsun, ilk ekran kartınsa hiçbir şey yapmıyorsun. Ürün stokta varsa 1 hafta içinde kapına geliyor.
Amazon Türkiye'den aldığında taksit oluyor diye biliyorum.
Garanti olarak da Amazon 2 sene boyunca ürüne bir şey olursa bana yolla, paranı iade edeyim diyor.
Şahsen Amazon garantisi varken Türkiye'de xxx firmasının verdiği garantiyi tercih etmem. Çoğu çakallık peşinde, nasıl ürünün yenisini vermesem derdinde.

Amazon Türkiye'den alıyorsun, ilk ekran kartınsa hiçbir şey yapmıyorsun. Ürün stokta varsa 1 hafta içinde kapına geliyor.
Amazon Türkiye'den aldığında taksit oluyor diye biliyorum.
Garanti olarak da Amazon 2 sene boyunca ürüne bir şey olursa bana yolla, paranı iade edeyim diyor.
Şahsen Amazon garantisi varken Türkiye'de xxx firmasının verdiği garantiyi tercih etmem. Çoğu çakallık peşinde, nasıl ürünün yenisini vermesem derdinde.
Yurt dısından geliyor diye biliyorum yınede guvenemedim kardesım arastırmam lazım ama senin ss de amazon germany yazıyordu

Bende 6-7 FPS düştü ancak serin çalışması daha önemli 70 derecelere kadar düşürebilirsin.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Hocam bende de aynı kart mevcut. Undervolt yapmak için paylaştığınız rehberi denedim. Ctrl+f yapınca çıkan grafikte yatay sütunu 875 dikey sütunu 1875 buldum fakat memory clock ayarını bir türlü yapamadım. Sizin ayarınız tam olarak kaç?
Bir de hala kullanıyor musunuz bu undervolt ayarlarını ?

Geri
Yukarı