Gainward RTX 3080 Ti soğutması nasıl?

Aman hocam saglam PSU al.
Hocam Great Wall diye Çin markası. Bizim Çinli ile görüştüm sağlam markadır, ilk aldığım bilgisayarımda da bu marka PSU kullandım dedi.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-05-25 at 13.59.15.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-25 at 13.59.15.jpeg
    151,2 KB · Görüntüleme: 42
Bende de sessiz çalışıyor zaten ses konusunda sıkıntım yok. Arkadaşımdaki TUF ve eski kartımla kıyasladığımda biraz gürültülü geliyor o kadar. Katlanılamaz seviyede değil tabii ki.

Tabii ki ASUS'un yanından geçemez fakat ucuz olmasi iyi Türkiye'deki malum ekonomiden dolayı bizde bu kartları alabiliyoruz maalesef.

Hocam great wall diye Çin markası. Bizim Çinli ile görüştüm sağlam markadır, ilk aldığım bilgisayarımda da bu marka PSU kullandım dedi.

Anladım umarım sorun cıkarmaz sen araştır yine de.

Konu kasadan kulaklığa döndü 😃
Kasa mesh olması artı. Egzoz fanında iyi çalışıyorsa sıkıntı olmaz. Fanların sesini kafaya takmadan rahat rahat oynarsın. 30-40 derecede yükte çalışmayacak çünkü. 70-80 dereceyi görürsün rahatlıkla. Sıkıntı yok :D

Kasa mesh olması artı. Egzoz fanında iyi çalışıyorsa sıkıntı olmaz. Fanların sesini kafaya takmadan rahat rahat oynarsın. 30-40 derecede yükte çalışmayacak çünkü. 70-80 dereceyi görürsün rahatlıkla. Sıkıntı yok :D
Hocam kasa mesh değil, önü cam. Havalar ısınınca 1660s oyunlarda gürültülü çalışabiliyor. Muhtemelen bu kart daha çok ısınacağı için sorun olabilir mi diye öğrenmeye çalışıyorum.

Hocam kasa mesh değil, önü cam. Havalar ısınınca 1660s oyunlarda gürültülü çalışabiliyor. Muhtemelen bu kart daha çok ısınacağı için sorun olabilir mi diye öğrenmeye çalışıyorum.
Adana gibi sıcak yerde olur bence ama soğuk bir şehirdeysen düşük ihtimal.Birde hocam sıcaklığı paylaşırmısın kurup oyun oynadıgın zaman.

Adana gibi sıcak yerde olur bence ama soğuk bir şehirdeysen düşük ihtimal.Birde hocam sıcaklığı paylaşırmısın kurup oyun oynadıgın zaman.
Adana'da önü cam kasanın önünü ve yanlarını söktüm ben. Cayır cayır yanıyor boştayken bile. :D
Mesh olmaması sıkıntı yaratır. Tecrübeyle sabit bu söylediğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı