Elektronik Gainward RTX 4070 Ti Phoenix 26.999

Bu para Phoenix'e verilmez bence. 3080/Ti için baya şikayet vardı sıcak çalışıyor diye. Ben Phantom serisini kullanıyorum, %65 fanla Furmark'ta 60-65 arası oluyor sıcaklık ama aynı şekilde Phoenix 80'lerde geziyor. Kısacası Phantom olsa alınabilirdi ama Phoenix olunca farklı kartlara bakmak daha mantıklı geliyor.

Fabrika çıkışı hız aşırtmalı olan modeli başlıktaki ürün. Düz 4070Ti değil.

Bu para Phoenix'e verilmez bence. 3080/Ti için baya şikayet vardı sıcak çalışıyor diye. Ben Phantom serisini kullanıyorum, %65 fanla Furmark'ta 60-65 arası oluyor sıcaklık ama aynı şekilde Phoenix 80'lerde geziyor. Kısacası Phantom olsa alınabilirdi ama Phoenix olunca farklı kartlara bakmak daha mantıklı geliyor.
Belki de hatasından ders çıkardı. Harika bir tasarımı var 4000 serisinin. İncelmelere baktınız mı?

Yüzde 35 fan, %99.5 çalışma ile furmarkta 65'i geçmiyor ben kullanıyorum?

Bu arada hazirandan beri en ucuz fiyatından olayı genel olarak söyleniyorsa yalan ben hepsiburada'dan daha ucuza aldım eylül ayında. Ama pckolik sitesi içinse doğru olabilir.

Bu arada hazirandan beri en ucuz fiyatından olayı genel olarak söyleniyorsa yalan ben hepsiburada'dan daha ucuza aldım eylül ayında. Ama pckolik sitesi içinse doğru olabilir.

Akakce'de genel olarak fiyat bandına baktığımda orayı Haziran 20'yi gördüm. Daha önce veya sonra daha ucuza düşmüş olabilir.

Bu kart başka kulvarda. HB de satılanın üst serisi. En az 2-4k fiyat farkı olacaktır.

Geri
Yukarı