Galatasaray 3-0 Fenerbahçe

Geçmiş olsun fenerim. Galatasayar iyi oynadı valla. Jesusun taktiği değiştirmesi lazım 3lü defans işi bitti adamlar uzun pas ile gol attı. Derbi yenemeyen takımdan şampiyonluk beklentimi yitiririm. Bundan sonra ya 2. olacağız yada lig düşeceğiz. Fenerden umudumu kesmeye başladım. Ben 6 yaşındayken şampiyon oldu en son şimdi reşit olmama 3 yıl kaldı umarım oluruz.

Hocanın hatalarından ders çıkarmaması sonucu oluşan tablodur. Galatasaray'ın şampiyonluğu hayırlı olsun diyelim.
Adam Türkçe biliyor mu bilmiyorum ama umarım bilmiyordur. Adamı okadar gaza getirdikki bunları görse salar nede olsa taraftar bana aşık diyerek. Hatalarından ders çıkarmayanın..

FB'nin kadrosu açıklandığında maçın böyle olacağı belliydi. JJ hatalarından ders çıkarmıyor niyeyse. 2 kez olmayan şeyi 3. kez denemek saçmalık. Bu oyun stili güçsüz takımlarda işe yarıyor ama Rennes ve BJK/TS maçlarıda işe yaramadı. 4 kere aynı hatayı yaptı ve 5.'yi de ısrar etti. İlk 30 dakikalık oyundan sonra oyuncu değiştirse bile maçın dönme ihtimali vardı bence çünkü 2-3 ciddi pozisyon bulabilmiştik; ama 60'a kadar aynı oyuncularla aynı oyunu oynamaya devam etti. Küçük takımlara karşı bam güm kontratak oynamak işe yarıyor 3'lü savunma ile ama büyük takımları yenmek için oyunun hakimiyetini eline alabilen bir oyun kurucu şart.

Saçmalama daha çok maç var. Bir maçla şampiyon olunmaz.
Bu maç özelinde değil, genel olarak şampiyon olamayacağımızı düşünüyordum. Aralar, bizim takıma hiçbir zaman yaramadı, bu sene de yanılmadım ve yaramadı. Ayrıca devre arasına da hiç bir açıklaması olmayan Giresun mağlubiyetiyle girmek-Kadıköy'de alındı bu mağlubiyet-işleri tamamen çıkmaza soktu. Ligler başlamadan önce de nedense GS şampiyon olacak gibi gelmişti. Bu maç da ciddi anlamda bir kırılma maçıydı. İşler son maçlara kalsa bile Arena'da maç var ve oradan da galip gelebileceğimizi zannetmiyorum. Büyük maçlarda çok korkak ve saçma sapan işler yapıyor bizim hoca.

Bu maç özelinde değil, genel olarak şampiyon olamayacağımızı düşünüyordum. Aralar, bizim takıma hiçbir zaman yaramadı, bu sene de yanılmadım ve yaramadı. Ayrıca devre arasına da hiçbir açıklaması olmayan Giresun mağlubiyetiyle girmek-kadıköy'de alındı bu mağlubiyet-işleri tamamen çıkmaza soktu. Ligler başlamadan önce de nedense GS şampiyon olacak gibi gelmişti. Bu maç da ciddi anlamda bir kırılma maçıydı. İşler son maçlara kalsa bile Arena'da maç var ve oradan da galip gelebileceğimizi zannetmiyorum. Büyük maçlarda çok korkak ve saçma sapan işler yapıyor bizim hoca.

3 puanlık sistemde 4 puan hiçbir şey değil. Arenadaki maça gelince geçen sene fb GS ı t. Telekom arenada yenmedi mi? Futbol her sonuca açık bir oyun. Puan eşitliği halinde fbnin 3 fark atması lazım. İmkansız olmasa da zor bir ihtimal. Daha çok maç var. Şu anda GS şampiyon oldu demekte doğru bir yorum değil fb şampiyonluğu kaybetti demekte doğru bir yorum değil.

3 puanlık sistemde 4 puan hiçbir şey değil. Arenadaki maça gelince geçen sene FB GS ı t. Telekom arenada yenmedi mi? Futbol her sonuca açık bir oyun. Puan eşitliği halinde fbnin 3 fark atması lazım. İmkansız olmasa da zor bir ihtimal. Daha çok maç var. Şu anda GS şampiyon oldu demekte doğru bir yorum değil FB şampiyonluğu kaybetti demekte doğru bir yorum değil.

Evet futbol her sonuca açık bir oyun.
Galatasaraylıyım ayrıca kardeşim amatör liglerde hakemlik yaptı.
O yüzden TFF ve FIFA kurallarına hakimim.

Yeni konular

Geri
Yukarı