Trabzonspor-Antalyaspor müsabakası hakkında düşünüyorsunuz?

Abdullah Avcı, şampiyon takım yönetemez. İlk haftalarda aldığı puanlara ve belli başlı oyuncuların bireysel performanslarına borçlu bu şampiyonluğu.

Puan farkı olmasaydı biz net kaybederdik Fenerbahçe'ye, rezillik bu oyun şampiyonluğa sevinemiyorum şu oyunu gördükten sonra.

Abdullah Avcı, şampiyon takım yönetemez. İlk haftalarda aldığı puanlara ve belli başlı oyuncuların bireysel performanslarına borçlu bu şampiyonluğu.

Puan farkı olmasaydı biz net kaybederdik Fenerbahçe'ye, rezillik bu oyun şampiyonluğa sevinemiyorum şu oyunu gördükten sonra.
Hocam zaten sonlarda kural hatası oldu. Yani bu maçın aslında normalde hükmen mağlup sayılması lazım. Birde son haftalarda gerçekten çok formsuz geçti. Seneye Trabzonspor'dan çok şey beklemeyin.

Hocam zaten sonlarda kural hatası oldu. Yani bu maçın aslında normalde hükmen mağlup sayılması lazım. Bir de son haftalarda gerçekten çok formsuz geçti. Seneye Trabzonspor'dan çok şey beklemeyin.

Asla beklemiyorum bir şey, Nuri Şahin'in oynattığı oyuna bak Abdullah Avcı'nınkine bak. Şampiyon takımdan daha iyi oynadı Antalya. Nwakaeme, Visca, Bakasetas gibi oyuncuların ayağına kapansın Avcı.

Kural hatasını bilmem belki maç tekrarı olur, o kadarına bir şey diyemiyorum.

Napayım zorla mı seveyim? Suriyelileri de sevmiyorum, bunu belirtmem yasak mı? Sevmek zorunda mıyım?
Kıyasın anlamsız ve saçma. Trabzonspor'u tutanların hepsi lazmış gibi cümle kurmuşsun bölgenin demografisi hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadığın çok da açık. Ki o takımı destekleyenlerin çoğu o bölgenin dışında yaşıyorken.

Geri
Yukarı