Galatasaray lisesi mi İstanbul erkek lisesi mi?

Daha fazla  
Öncelikle selamlar arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere 20 Haziran'da LGS sınavı yapıldı ve sonuçlar açıklandı tercih dönemi de başlamış durumda ve bu çarşamba bitiyor.
500 tam puan aldım ve bu 2 okul arasında kaldım ikisinin de kaliteli okullar olduğunu biliyorum ve yurt dışı hayalimi İstanbul lisesinden daha kolay gerçekleştirebileceğimi biliyorum, ekonomi okumak istediğim için Galatasaray lisesi daha uygun gibi geliyor ayrıca yurt konusunda da İstanbul lisesine gidersem çapa fenin yurdunda kalacağım ve çapa fende 4 okul beraber kalıyorlar hiç olumlu yorumlar almadım. Kısacası kararsız bir durumdayım ve sizlere danışmak istedim.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere 20 Haziran'da LGS sınavı yapıldı ve sonuçlar açıklandı tercih dönemi de başlamış durumda ve bu çarşamba bitiyor.
500 tam puan aldım ve bu 2 okul arasında kaldım ikisinin de kaliteli okullar olduğunu biliyorum ve yurt dışı hayalimi İstanbul lisesinden daha kolay gerçekleştirebileceğimi biliyorum, ekonomi okumak istediğim için Galatasaray lisesi daha uygun gibi geliyor ayrıca yurt konusunda da İstanbul lisesine gidersem çapa fenin yurdunda kalacağım ve çapa fende 4 okul beraber kalıyorlar hiç olumlu yorumlar almadım. Kısacası kararsız bir durumdayım ve sizlere danışmak istedim.

Şimdiden teşekkürler.
Şimdi neredesin?

Hocam ben addan gitmezdim. Benim favorim Kabataş.
Benim de ilk oydu ve hala en iyi 2. benim için ama düşünsene okuldaki arkadaşlarının hepsi Türkiye birincisi ortaokuldaki gibi aptallar yok. Kabataş’ta da yoktur ama 490 puan aldım demek ile 500 aldım demek arasında büyük fark olduğunu düşünüyorum

Benim de ilk oydu ve hala en iyi 2. benim için ama düşünsene okuldaki arkadaşlarının hepsi Türkiye birincisi ortaokuldaki gibi aptallar yok. Kabataş’ta da yoktur ama 490 puan aldım demek ile 500 aldım demek arasında büyük fark olduğunu düşünüyorum.
Ben de 500 alır giderim. 😀 O puanları bir alalım da sonra düşünürüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı