Galatasaray - Manchester United maçını kim kazanır?

Dzeko da geçemez icardi de geçemez
Nasıl geçirmez? İlk maç kötü oynadığımız halde heriflere karşı pozisyon bulduk ve kazandık. Daha farklı da olabilirdi sonuç Kerem'in bencillikleri olmasaydı. Ayrıca bizde de Torreira var ona karşılık, hangisi daha iyi onun hakkında bir bilgim yok ama Torreira varken bile herifler üstünlük kurmuşlardı bize. Torreira'nın kötü olduğunu göstermez bu, maçları seyreden birisi Torreira'nın ne kadar kaliteli bir futbolcu olduğunu bilir. Ve bunda kendi sahalarında oynamalarının avantajı da var ve bizim takımın daha birbirlerini tanıyamamış olması en büyük etken. Demek istediğim gözünüzde fazla büyütmeyin bir oyuncuyu.

Adanaspor bile yener bu Manchester United'ı, Galatasaray'ı kınıyorum (!)

Bu arada şaka yapıyorum da, 1981 Süper lig 2.olduğumuz kadro ile güncel Manchester united maç yapsa Adanaspor kazanır, bu sefer şaka yapmıyorum, dalga geçecek olursa gitsin baksın o zamanlarda ki başarılarımıza, 1981 de 4 puan daha toplasaydık, şu anda Süper lig tarihinde 6 şampiyon 7 şampiyon olacaktı, duygulandım akşam akşam takım nereden nereye geldi, neyse iyi forumlar ben efkarlanmaya gidiyorum, ne olacak bu Adanaspor'un hali.

Sizce maçı kim kazanır? Skor tahmininiz var mı? Şahsi düşüncem baskılı oynayacağız ve biz kazanacağız, skor tahmininde bitiricilik sorunları olmazsa 3-4 tane rahat atarız. 3-1 ya da 4-1 kazanırız diye kabaca tahmin ediyorum.
2 oldu bile.

2-1. Ziyeç

Geri
Yukarı