Galatasaray neden eski gücünde değil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Premier lig daha hızlı ve daha güçlü bir lig olmak bu yüzden Premier lig takımları güçlü takımlara alışkın olmak.

GS ligde alanyaspora karşı oynamak alanyaspor zayıf olmak güçsüz takımlara alışmak tempo zayıf.

Şampiyonlar liginde karşısına iyi ligden bir takım gelmek GS alışkın olmamak GS Alanyaspor'a alışkın olmak. GS kaybetmek. Üzüntü. Okan buruk ders çıkarmak oyuncuları ona göre alıştırmak. Taktik değiştirmek sonraki seneye hazırlanmak.

Bu ara Torriera yerine şu an KDB falan getirmediğin sürece satmak saçmalık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Premier lig daha hızlı ve daha güçlü bir lig olmak bu yüzden Premier lig takımları güçlü takımlara alışkın olmak.

GS ligde alanyaspora karşı oynamak alanyaspor zayıf olmak güçsüz takımlara alışmak tempo zayıf.

Şampiyonlar liginde karşısına iyi ligden bir takım gelmek GS alışkın olmamak GS alanyaspor a alışkın olmak.
GS kaybetmek.
Üzüntü.
Okan buruk ders çıkarmak oyuncuları ona göre alıştırmak.
Taktik değiştirmek sonraki seneye hazırlanmak.

Sonunda futboldan anlayan biri çıktı :)

Ah be sevgili hocalarım Galatasaray ne ara bu hale geldi ben anlamıyorum ya... :( şampiyonlar liginde hiçbir şey yapamadık bana katılmayanlar olur illaki, ama gerçekten böyle benim fikrim bu yönde, takımda çok gereksiz var yahu hocalarım şu rezilliğe bakar mısınız ya :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yemin ederim ben böyle rezillik görmedim takımdan gitmesi gerekenler Torreria, Ziyech, Tete, boşkaleoğlu, Ndombele bunlar gitse takım temizlenecek. Siz katılıyor musunuz bana?
Hocam Kerem A. olmasa siz şu anda ne icardi'ye ne toreria'ya sahip değilsiniz. Küme düşecektiniz, adam kurtardı sizi ona laf etmeye hakkınız yok

Morata senin sirk gibi olan ligine niye gelsin trollüğüne konu açmışsın.

Hocam ciddi söylüyorum trollüğüne konu açtığım falan yok ayrıca son zamanlarda lig zorlamaya başladı ben sakın konuşuyorum sizde sakın konuşuyorum.

@HeisenBerky Adana demirspor, kasımpaşa, Trabzonspor, Beşiktaş, Fenerbahçe bunlar kolay rakipler değil hocam sirk gibi lig diyosun bunlar çok kolay rakipler değil hocam baştan söyleyeyim size :)

Şampiyonlar liginde karşısına iyi ligden bir takım gelmek GS alışkın olmamak GS Alanyaspor'a alışkın olmak. GS kaybetmek. Üzüntü. Okan buruk ders çıkarmak oyuncuları ona göre alıştırmak. Taktik değiştirmek sonraki seneye hazırlanmak.

Bu ara Torriera yerine şu an KDB falan getirmediğin sürece satmak saçmalık.

Højberg ve kamada alırsak satarız.

70 yaşındaki dedelerin teknik direktör olmasını istemek saçmalık. O adam zamanında bize çok güzel şeyler kazandırdı ve miladı doldu. Eskilerde takılıp kalmak
yerine yeni Fatih Terim'ler bulmalıyız.

Ama Okan Buruğun gitmesi tarafında hemfikirim. Büyük takım teknik direktörü değil. Ligde oynattığı oyun da ortada. İttire kaktıra Kasımpaşa'yı ve daha nicelerini bu şekilde yendik. Ama kafanı Türkiye'den çıkardığında en az 2-3 tane sallıyorlar sana. Eğer Avrupa'da başarı isteniliyorsa İtalyan teknik direktörlerin gelmesi tarafındayım. Keza şu an da da başarılı takımların çoğunda İtalyan teknik adam var. Benim için adaylar Conte, Mancini, Mourinho, Klopp (keşke gelebilse ama seneye teknik direktörlük yapmayı düşünmüyor) şeklinde. Yabancılardan yanayım açıkçası.

70 yaşındaki dedelerin teknik direktör olmasını istemek saçmalık. O adam zamanında bize çok güzel şeyler kazandırdı ve miladı doldu. Eskilerde takılıp kalmak.
Yerine yeni Fatih Terim'ler bulmalıyız.

Ama okan buruğun gitmesi tarafında hemfikirim. Büyük takım teknik direktörü değil. Ligde oynattığı oyun da ortada. İttire kaktıra kasımpaşa'yı ve daha nicelerini bu şekilde yendik. Ama kafanı Türkiye'den çıkardığında en az 2-3 tane sallıyorlar sana. Eğer Avrupa'da başarı isteniliyorsa İtalyan teknik direktörlerin gelmesi tarafındayım. Keza şu an da da başarılı takımların çoğunda İtalyan teknik adam var. Benim için adaylar conte, mancini, mourinho, klopp (keşke gelebilse ama seneye teknik direktörlük yapmayı düşünmüyor) şeklinde. Yabancılardan yanayım açıkçası.

Hocam Allah'a şükür beni şu 0 futbol bilgisi olanların yerinden kurtardınız Allah razı olsun sizden ne desem az.

70 yaşındaki dedelerin teknik direktör olmasını istemek saçmalık. O adam zamanında bize çok güzel şeyler kazandırdı ve miladı doldu. Eskilerde takılıp kalmak.
Yerine yeni Fatih Terim'ler bulmalıyız.

Ama okan buruğun gitmesi tarafında hemfikirim. Büyük takım teknik direktörü değil. Ligde oynattığı oyun da ortada. İttire kaktıra kasımpaşa'yı ve daha nicelerini bu şekilde yendik. Ama kafanı Türkiye'den çıkardığında en az 2-3 tane sallıyorlar sana. Eğer Avrupa'da başarı isteniliyorsa İtalyan teknik direktörlerin gelmesi tarafındayım. Keza şu an da da başarılı takımların çoğunda İtalyan teknik adam var. Benim için adaylar conte, mancini, mourinho, klopp (keşke gelebilse ama seneye teknik direktörlük yapmayı düşünmüyor) şeklinde. Yabancılardan yanayım açıkçası.

Aynen hocam bende ama şu anlamlara bir şey anlatamazsınki sen nagelsmann gelse olabilir çünkü nagelsmann>okan buruk adam mükemmel ötesi milli takımı umursamadı diye düşük puan aldı bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı