Galatasaray neden eski gücünde değil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani højberg Torreria'dan kötü diyorsun, hocam bakın ben zaten şikebahçe'nin nasıl maç kazandığını biliyorum Fatih terim şu an okan buruktan iyi sırf birkaç maçı kötü oldu kaybetti diye adama haksızlık ettik şu an Fatih terim olsaydı vlahovic, osimhen, lautaro martinez oluyordu sözde GS'liyim :) emin ol hocam hocam ben Galatasaray'ı annem babam gibi sevdim sen bana sözde GS'li diyemezsin UEFA kupasını kazanan okan buruk muydu? Torreria alternatifi yokmuş var çok da var bekle sana hepsini söyleyeyim + on numara: Højberg, dybala, kamada, rafa silva hadi bunlarada Torreria'dan kötü desene hocam højberg'i izlemeyen adam torreria mükemmel diyor adam, Danimarka'lı, ciğersiz, 30- yaş altı, dinamik çevik hızlı defansif tam aradğımız adam bu adam gelse musiala pozisyonu yaratamazdı ayrıca okan buruk alternatifi adamları söyleyelim. Sana: Nagelsmann, roberto de zerbi, jose mourinho, Fatih terim bu adamlara maaşını versek adamlar bizi Avrupa şampiyonu yapar 2000 yılı gibi bir kadro kurabiliriz nagelsmann mükemmel teknik direktör Beşiktaş bile fernando Santos'a 2.5 milyon euro yıllık maaş veriyorsa bizim en az 5-10 milyon euro vermemiz lazım. Bu arada bu benim düşüncem senin ki farklı olabilir.
Okan Buruk söylediğin adamlardan çok daha iyi ve formda bir hoca şu an. Mourinho bitmiş okeye dönüyor, De Zerbi FM'ci tayfanın şişirdiği bomboş bir hoca, atanmış Francesco Farioli. Nagelsmann buraya tatile bile gelmez.

Terim ise mümkünse bu takımın başına geçmemeli, Panathinaikos'ta devam etmeli. Son dönemini hepimiz hatırlıyoruz. Ne duran toplardan verim alıyorduk ne de sahadaki oyundan bir şey anlıyorduk, oyuncular bile ne yaptığını bilmiyordu. Yaptırdığı akıllara zarar transferler de cabası. Jimmy Durmaz, yönetimle atışarak aldırdığı Arda, Cicaldau - Morutan ikilisine verdirdiği 10 milyon € ki bu yüzden Gedson'u alamamıştık o dönem, Aytaç Kara vs gibi birçok yanlış transfer yaptırdı takıma.

Ayrıyeten söylediğin oyuncularla Torreira'nın alakasını çözemedim. Dybala ile Torreira ne alaka allasen? Saydığın oyuncular arasından Torreira ile alakası olan tek isim Hojbjerg ki onu da 20 milyon bayılıp alamayacağın için konuşmanın anlamı yok. 20 milyon verip Torreira'dan daha kötü bir oyuncu istemek de FT fanlarının yapacağı bir şey zaten, şaşırmadım.

Okan buruk söylediğin adamlardan çok daha iyi ve formda bir hoca şu an. Mourinho bitmiş okeye dönüyor, de zerbi FM'ci tayfanın şişirdiği bomboş bir hoca, atanmış francesco farioli. Nagelsmann buraya tatile bile gelmez.

Terim ise mümkünse bu takımın başına geçmemeli, panathinaikos'ta devam etmeli. Son dönemini hepimiz hatırlıyoruz. Ne duran toplardan verim alıyorduk ne de sahadaki oyundan bir şey anlıyorduk, oyuncular bile ne yaptığını bilmiyordu. Yaptırdığı akıllara zarar transferler de cabası. Jimmy durmaz, yönetimle atışarak aldırdığı arda, cicaldau - morutan ikilisine verdirdiği 10 milyon € ki bu yüzden Gedson'u alamamıştık o dönem, aytaç kara vs gibi birçok yanlış transfer yaptırdı takıma.

Ayrıyeten söylediğin oyuncularla Torreira'nın alakasını çözemedim. Dybala ile torreira ne alaka allasen? Saydığın oyuncular arasından torreira ile alakası olan tek isim hojbjerg ki onu da 20 milyon bayılıp alamayacağın için konuşmanın anlamı yok. 20 milyon verip Torreira'dan daha kötü bir oyuncu istemek de FT fanlarının yapacağı bir şey zaten, şaşırmadım.

Hocam on numara yazdım da, højberg'i takımı çok oynatmıyor biraz pazarlık ile ucuza alabiliriz.

Ah be sevgili hocalarım Galatasaray ne ara bu hale geldi ben anlamıyorum ya... :( şampiyonlar liginde hiçbir şey yapamadık bana katılmayanlar olur illaki, ama gerçekten böyle benim fikrim bu yönde, takımda çok gereksiz var yahu hocalarım şu rezilliğe bakar mısınız ya :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yemin ederim ben böyle rezillik görmedim takımdan gitmesi gerekenler Torreria, Ziyech, Tete, boşkaleoğlu, Ndombele bunlar gitse takım temizlenecek. Siz katılıyor musunuz bana?
İcardiyi gönderseniz tüm sorunlar çözülür de neyse.

Okan buruk söylediğin adamlardan çok daha iyi ve formda bir hoca şu an. Mourinho bitmiş okeye dönüyor, de zerbi FM'ci tayfanın şişirdiği bomboş bir hoca, atanmış francesco farioli. Nagelsmann buraya tatile bile gelmez.

Terim ise mümkünse bu takımın başına geçmemeli, panathinaikos'ta devam etmeli. Son dönemini hepimiz hatırlıyoruz. Ne duran toplardan verim alıyorduk ne de sahadaki oyundan bir şey anlıyorduk, oyuncular bile ne yaptığını bilmiyordu. Yaptırdığı akıllara zarar transferler de cabası. Jimmy durmaz, yönetimle atışarak aldırdığı arda, cicaldau - morutan ikilisine verdirdiği 10 milyon € ki bu yüzden Gedson'u alamamıştık o dönem, aytaç kara vs gibi birçok yanlış transfer yaptırdı takıma.

Ayrıyeten söylediğin oyuncularla Torreira'nın alakasını çözemedim. Dybala ile torreira ne alaka allasen? Saydığın oyuncular arasından torreira ile alakası olan tek isim hojbjerg ki onu da 20 milyon bayılıp alamayacağın için konuşmanın anlamı yok. 20 milyon verip Torreira'dan daha kötü bir oyuncu istemek de FT fanlarının yapacağı bir şey zaten, şaşırmadım.

Torreriadan kötü mü hahaha hocam keşke beni görseniz gülme krizindeyim 😂🤣 şu an, ya hocam bırak git Allah aşkına çita, defansif çevik ve ciğersiz adamdan iyi dediğin eleman daha koşmuyor gol yediğimiz pozisyonda videoda paylaştım. Koşmuyor!

İcardiyi gönderseniz tüm sorunlar çözülür de neyse.
Keşke Araplara satsaydık öf öffff :(

Torreriadan kötü mü hahaha hocam keşke beni görseniz gülme krizindeyim 😂🤣 şu an, ya hocam bırak git Allah aşkına çita, defansif çevik ve ciğersiz adamdan iyi dediğin eleman daha koşmuyor gol yediğimiz pozisyonda videoda paylaştım. Koşmuyor!

Taraftar yüzünden. Bakambu olsaydı çok daha iyi işler yapardı.

Hocam tatile gelmez dediğin adam kulüpsüz ve biz büyük bir takım olduğumuz için emin ol ki gelir.

Bir videoya göre mi anladın adamın koşmadığını? Her Galatasaray maçını seyrediyorum, maçın en cok koşanları Barış ile Torreira oluyor. Atom karınca gibi sahanın her tarafına kosuyor adam maçlarda nerenle izliyorsun merak ediyorum.
Hocam tatile gelmez dediğin adam kulüpsüz ve biz büyük bir takım olduğumuz için emin ol ki gelir.
Adam Almanya Milli Takımı'nın başında. Milli takımı bıraksa veya kulüp takımı da çalıştıracağım dese bile top seviye takımlar kapısında yatar yine de Türkiye'ye düşmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı